bugün

öyle yada böyle bir şekilde herkesin başına gelebilecek gayet insancıl ve hoş karşılanması gereken bir durumdur...
Hiç Bi zaman çekilmeyen ama her zaman katlanacağımız zırıltıdır.
linç edilesi bebektir.
ağzına yapıştırılması gereken bebektir.
10 saatlik otobüs yolculuğu sırasında susmayan yaratık.
yolculuk işkencesi.
acıkmıştır veya uykusu gelmişdir. acil, annesinin el atması gerekir.
Şu an yaşadığım durumdur. Bu kadar sevimli olmasalar cinayet sebebi resmen. Etraftaki cık cık efectlerini söylemiyorum bile. Bebek bu sonuçta kadın napsın dedirtir.
Başının çatladığı an.
Yeter be çocuk kaç saattir ağlıyorsun rahat bırakta uyuyalım be, ulan her yolculuktada olmaz ki..

Edit: sıçtı velet, bu nasıl bir kokudur ulan simdi kusanlarda olur bu bebege ne yedirdiler!!!
herkesin günün birinde yaşayacağı ve ebeveynleri strese sokan durumdur. yapacak bir şey yok.
nefretimsin otobüste ağlayan çocuk , hayattan soğutur.
candir. lan bir bebek agliyor diye sikayet ediyorsunuz ya. hayat anlayisinizi olcemiyorum amk.
Gece saatlerinde ağlıyorsa yolcuların uykusu kaçar.
Ne yapsın bebek ağlarda gülerde.Gülerken iyide ağlarken mi kötü arkadaş.Takın kulaklığınızı müzik dinleyin bişi yapın rahatsız olan varsa.
ay yerim ben onu.
kulaklığı kulaktan göte kadar sokturtan durum.
şuan bulunduğum otobüste 1 değil,2 değil,evet tam 3 tane bulunan bebek. kulaklığın sesini sonuna kadar açmassam çıldıracağım sanırım.
Otobüste benim bile ağlayasım geliyor ki 18 yaşında bir insanım. Bebek haklıdır.
sürekli denk geldiğim bebektir hiç sektirmem.
Hastanede iğne vurulmamak için ağlayan bebeğin yanında dilsiz kalır. Araliksiz yarim saat cığlık atabiliyorlar.
Beni çocuk yapmaktan soğutan bebektir. 8 saat hiç mi sıkılmadın ağlamaktan?
Kara hava firmaları fark etmez farklı çözüm yolları üretilmeli bi maske yapacaklar abi .bu hiç susmadan ağlayan bebelere vakumlayacak bütün yüz çeperini oksijende alabilecek yalıtımlı bi mask balistik mask gibi sesi absorbe edicek susana kadar. hayal gücüme sokayım bununlada kim uğraşır dimi,bizim insanında götü refaha alıştımı dahada hiçbir şeye tahammülü olmuyor,bebek bu kardeşim ağlar çocuk.akıl baliğ değil,rasyonel düşünemez altına sıçar naçardır elbetteki anne baba unsuru ön planda ama toplu taşımada şehirler arası yolculuklarda özellikle kişinin kendi psikolojisine bağlı olarak bu rahatsız olma durumu değişiyor hepimiz yaşıyoruz benim iyi bir günümü asla bir bebek ağlaması bozamaz herhalde.
örnek olarak yakınını kaybetmişsin yanında 3,4 yaşında bebe sonik patlama yaratıyor ,gibi..
Kusura bakmayın ama ağızlarına çakasım geliyor.
Valla ayvayı yediniz demektir çünkü o bebek bir daha susmaz. Burnu ve yanakları da kızarmışsa geçmiş olsun en az bir saat.