bugün

zaman zaman yakında güzel kız varsa hayır teşekkür ederim diye reddedilendir. bazende abi artarsa bi tane daha getiriver diye beklenendir.
fasoncu firmaların ürettiği yediğinizin üçte ikisi kadarı da yere ufak parçalar halinde iniş yapan kektir.
Sıradan bişey tabi.
dilim kek olanları da mevcuttur. kalınlığı işaret parmağının kalınlığından daha küçük olanları vardır.
yine otobüste verilen meyve sularıyla tadı bir başka güzel olan keklerdir.
Nilüfer ile seyahat ediyorsanız eğer özleyeceğiniz keklerdir.
Beleş pop kektir. Lezzetinden yenmez.
Lüks sayılan firmaların ikram ettiği kek türüdür, zira sıradan bir anadolu firması ile seyahat ediyorsanız, en iyi ihtimalle paykek dilim kek bulursunuz, oda yoksa şimşek marka yahut saray marka bir kek, verirler kucağınıza o kekle dertleşerek tamamlarsınız yolculuğu, zira yemeğe kıayamazsınız o şeyi, baya bildiğin karşına alır muhabbet edersin, o derece delikanlı keklerdir.
Beleş değil bilet parasıyla ayrıca satın alınmış kektir. Lezzetinden yenir, istemeyen yemeye de bilir. Sandviç veren firmalar daha güzeldir.
menüde sandviç varsa kimsenin adını anmadığı ucuzcu bekir mamülüdür.
yaz aylarında yerini dondurmaya bırakan kektir. bir, algida değildir.
bazı otobüs firmalarında birden fazla alınabileceğini bu yıl öğrendiğim kek. ayrıca kekin yanında istediğimiz ne abur cubur varsa onları da ekstradan alabiliyormuşuz.
şöyle bir önceden geçirmiş olduğum yolculukları düşündürdü bu edinim.
zulanın yeri tespit edilerek istenilen kadar alınabilen pop kektir. yanında kola fanta ne varsa içersiniz. bir taneyle yetinmeyin. otobüs parasını çıkarın.
yolculuk esnasında sevindiren pop kektir. başka zaman olsa belki tenezzül etmeyiz ama yolculukta güzel gidiyor kola ile birlikte.
hiç unutmam bir gün bir otobüs firmasından promosyon bilet almıştım. Seyehat esnasında muavin topkek bile vermemişti. Yan koltuktaki yolculara rezil olmuştum. O günden sonra ne doğru düzgün topkek yedim nede promosyon bilet aldım.
kamil koçlarda pop kek değil pay kek dağıtılıyor.
modası geçmiştir. artık sandviç verilir, enfestir de tadı.
nilüfer turizmin kekiyse pop kek değil. garip ev kekine benzeyen anlamlandırılamayan kektir.
Kamil Koç ile seyahat halindeyken fırıncı Bekir'in meşhur kurabiyesi'ne bırakır yerini. Normal zamanda değil almak, görmeyi bile, ama yolculukta ne yalan söyleyeyim çok da tatlı gidiyor. Hele ki o koltuğa Monteli televizyonda film izlerken.

Napayım amk fakirim :(

Sonuç olarak sağlam kektir.
Kalmadı böyle şeyler.
top olmasın o ? eskiden top kek veriyorlardı teknoloji gelişti tabi artık pop olabilir.