bugün

sık sık başa gelendir. arkadaş dostunu ya da sevgilini uğurluyorsundur, otobüs geri geri hareket eder, hep filmlerdeki gemilere el sallamak gibi o duygusal anları göz göze yaşayarak el sallarsın, sallarsın, sallarsın, e sallarsın? otobüs durmuştur aga, sen ne kadar oradaysan o da o kadar orada kalacakmışçasına durmuştur hem de. sanki perona yeni girmişçesine umursamazca durmuştur. aman bana ne duygusallığımı bozamaz diye dolu dolu gözlerle biraz daha devam edersin, şoför de iner amk, artık dayanamaz duygusallığa romantik komedi bakışları katar şoförü gösterirsin gülümsersiniz ikiniz de, sonra şoför biner tekrar geri geri açılır aynı anı bakışları tekrar yakalarsınız elveda al yazmalım tandansını yakalayacakken, çocukken basketbolcu olmak istemiş ama son anda otobüs şoförü olmaya karar vermiş adam bir fake daha atarak tekrar durur.

böyle anların birini ailemle yaşamıştım da o kadar fake yiyen babamın haline üzülmüştüm adam artık kolunu kaldıramaz hale gelmişti. şoför nba'den gelmiş beyler.
git artık otobüs daha ne bekliyon dedirtendir. el sallamaktan kollar kas yapar. zamanın durması gibidir.