bugün

Biraz da olsa hayallerde yaşayan kızdır.

Düşmemek için bir dal aramış ve size tutunu vermiştir. illa altında bi seksuel sey aramamalı.

Psrdon der mahçup bir edayla, cok özür diler.

Sizde dersiniz ki bir centilmen olarak.

Olur mu efendim. Hepimizin başına gelebilir. Ne iyi ki bir sakatlik olmadi çok şükür. Hiç problem değil. Rica ederim.

Sonra kizin takdirini ve sevgisini kazanirsinız. Bir anlık bir şey de olsa bu. Yıllar geçsede sizi beyfendi kişiliğinizi bir vesileyle mesala otobüs her ani fren yaptığında ufak ve şımarık bir tebessümle anımsar.

Ve icinden şöyle geçirir. "Bu dunya da gerçekten guzel insanlar da var yaa"

Sonra bir oh çekip otobusün camından dışarıya bakar geçip giden zamani yakalamak istercesine ve bir an gözleri gokyüzüne, o güzel maviliklere dalar.
hayaller ve gerçekler olarak ikiye ayrılmaktadır. hayallerde güzel kız gerçeklerde ise otobüse binene kadar sigarasını köklemiş saçı sakalı birbirine karışmış himmet ağa ile yanak yanağa gelirsin..
sanırım kalıcı bir anı olarak zihinde yer ediniyor. bir kere başıma geldi ve eski olmasına rağmen çok net olarak hatırlıyorum.

ufacıkta bişeydi esmer güzeli.
önceden sık başıma gelirdi. metrobüs geldi bozuldu. metrobüslerde tutunacak direk sayısı bol ve sık olduğu için bayrağı devrettim. ne yazıkki sonra arabamı aldım.