bugün

Yalan hurafe inanmayın böyle şeylere arkadaşlar.Olmuyo çok denedim.:)
(bkz: hurafe bunlar)
(bkz: şehir efsaneleri)
(bkz: fire in the hole)
çok kuvvetli metan gazı çıkarılırsa, bağırsakların bile yanmasına hasıl olacak, gereksiz davranış.
her 'madde'nin, uygun kosullarda yanacagi/yanabildigi/yandigi bilinse dahi, "osuruk yakmak" ciddiyetten cok uzak tepkiler alacak/alabilen/alan bir eylemdir.

bundan bagimsiz, evde tek basina denenebilir.
kalabalık bir ortamda birden ortalığın ateşe verilmesidir. olay sonrası araştırma yapılır fakat hiçbir sonuca ulaşılmaz.
her an ölüm dediğimiz sessiz olanı çok tehlikelidir. ortamdaki insanlar bir anda yok olabilme tehlikesindedir.
(bkz: bunu yapan yazar olamaz)*
kuzenimle iddalaşmamız üzerine bana kanıtlamak için bütün gün biriktirdiği osuruğunu yakarken kaş kirpik ve saçlarını piç etmesine sebebiyet vermiş eylemdir.
okulumdaki bazı insanların yaptığını duyduğum ve tüm karizmalarının yok olduğu eylem.
bu olay benim tarafımdan denenmiştir. yaktım ulan! sizde yakmak istiyorsanız mangalda urfa, kanat, köfte yiyin. üzerine soğan, kola ve 2 saat göbek üstüne yatın. not: yanınızda çakmak bulundurmayı unutmayın, geldiğinde çakın çakmağı, kendinize ateşe teslim edin.
osuruğun mu yoksa ateşin mi güçlü olduğu hususunda tartışma yaratır.
çıplak denenirse dübüre kaynak yapılacak eylem.
bir teenager eğlencesi. bacaklar havaya kaldırılır, çakmak yakılır ve muhteşem bir eğlence bizi beklemektedir.