bugün

bok yediğinden başı ağrıyan türktür. alamanlar bile derslerinde iyisiyle kötüsüyle hitler bizim liderimizdi, şöyle iyi yanları vardı, böyle kötü yanları vardı diye anlatıyor bebelerine. ama bizde telaffuz dahi etmek istemediğim galiz küfürlere maruz kalıyor. arkadaşlar bunlar bizim atalarımız yahu. ne bu öfke. evet.
komonistlerin vatan hainlerinin eline malzeme verdiğinin farkında olmayan türktür.
nasıl kardeş katli yapıldığını, harem ve kölelik sistemini, tam anlamıyla asimilasyon olan devşirmeyi, fetih adı altında yapılan işgalleri ağzının suyunu akıta akıta, gurur duyarak ve orgazm kıvamında anlatmamayı seçen türktür.
ayrıca bu duruş, hakaret edip, aşağılayan bir duruş değil aksine gerçeği dile getiren erdemli bir duruştur.
ağacın kovuğundan çıkmış türk'tür. evet bu türkün anası babası yoktur ağacın kovuğundan pırtmıştır. ona göre 1923 milattır. 1923'ten sonrası pür iyi, 1923'ten öncesi katıksız kötü.
Kimse osmanli devletine kufur etmiyor. asil kufur edenler genelde laikligi kuran adama verip veristiriyorlar. evet osmanliyi sevmiyorum fakar fatih gibi yavuz sultan selim gibi guzel insanlar cikarmis bir devlet. devleti degil cikardigi insanlari seviyorum her ne olursa olsun ulkeyi suan yonetenlerden daha iyi yonettiler. salak degil akilli ve zekiydiler. bu donemin bakanlari gibi cahil degildiler.
Üretim hatasıdır.
Eğitim zayiatıdır.
kimdir, nerdedir, bu hakaret denilen şeyin toplumsal bir tabanı var mıdır diyerek merak edilen türktür.

birileri çıkar kendince eleştiri getirir ama sana göre hakaretse durum başkadır. bir tv dizisine bile amma tantana yaparsınız. tarihi kişilerin hakettiği değeri verip vermemek bir kültür sorunudur.

ama çıkıp da 500 sene önceki yapılan şeylerle 21. yüzyılda övünmeye çalışmak daha büyük bir rahatsızlık göstergesidir.
değişimin ruhundan zerre anlamayan insanların ortaya attığı kof iddiadır.

ne denir, kral öldü yaşasın yeni kral. bu bir tarihsel, yaşamsal zorunluluktur. 600 yıllık osmanlı döneminde de kimbilir kaç kere söylenmiştir. öyle yas falan da yapılmadı. kral, padişah öldü, alo öldü. çok istiyorsanız gidin yanına yatın.
döllenme esnasında kemalizm virüsü kapmıştır.
atasını tanımayan it peşinde gezer. lafının muhattabı salaktır.
türklük kavramının türkiye kurulduktan sonra ortaya çıktığını zanneden, küçücük aklı da bir taraflarına kaçmış zavallıdır. atalarının kim olduğunu bile bilmeyendir.
aslında türk olmayan gerçek kimliğini saklayan korkak tavuğun biridir. dedeleri, 600 sene osmanlı tokatı yiyenlerdendir.
tavşan mı yumurtadan çıkmıştır yumurta mı tavşandan sorusuna cevap arayan kişi önermesidir.
edit: hacı sen yumurtayı bul ben tavşanı çıkartırım.
atatürk'e küfreden türk'ten bir farkı yoktur. osmanlı da atatürk de atadır. ama ikisi de iyi kötü yanlarını tartmaz, karşı tarafı kafadan çizer.
kendi ecdadını tanımayan, nerden geldiğini bilmeyen, tarihi ile utanan bir şahıstır.***
osmanlı'yı türklere kötü davranmakla itham eden sığ adamdır. Şah ismail türkmenlere Çok iyi davranmasına rağmen bu tiplerin şah ismail'i övdükleri pek vaki değildir. O zaman olay nedir? Olay osmanlı'ya Çatmaktır. Osmanlı -doğrusu yanlışıyla- dünyanın yönetiminde söz sahibi bir devletti. soysuz batı'nın ayağına Çok basmış , istedikleri gibi başı buyruk davranmalarına fırsat vermemişti. bu tip sözlerin esas sahipleri batılı tarihÇilerdir. Türkiye'de bu lafları ısıtıp gündeme getirenler de asimile kafalardır. Osmanlı eleştirilmeyecek mi? Tabiki eleştirilecek ama lütfen vicdanı elden bırakmayalım.
babasına küfür eden evlat gibidir. hayırsızdır.
ecdadını hiçe sayan kişi/kişilerdir.

geçmişini bilmeyen geleceğini yaşayamaz. sözüyle nokta koymak isterim.
(bkz: göttürkler)
geçmişine saygısızlık eden kişidir, türk değildir.
Osmanlının Türklükle yakından uzaktan alakası yoktur, dünyada milliyetçilik akımı başlayıp Osmanlıda dağılma sürecine girince padişahlar ve vezirler yavaş yavaş Türklüğe sığınmışlardır.
Tarihin 1923ten önce olmadığı sanan salaktır.
osmanlının bir kuruluşta bir de yıkılışta türk devleti olduğunu bilen insandır. imparatorluklar bir ulusun devleti olmaktan çıkar zira osmanlı elçilerinin batı da türk elçileri değil devlet-i aliyye-i osmaniye elçileri olduklarını söylemeleri bundan dolayıdır gene de hakaret etmek efendi adama yakışmaz ha fütursuzca eleştirebilirsin. ayrıca ecdad diyerek osmanoğullarını kasteden adam sadece padişahcı dalkavukların işidir senin ecdadın çok büyük ihtimal osmanlı da yaşayan masum köylüydü evladım sen saray çocuğu değilsin osmanoğullarından da gelmiyorsun ee ne ayak bu padişahperverlik ?
ceddine saygı duymayan annesiz, kişiliksiz ve en önemlisi salak olan insan tipi.