bugün

bu devirde kimse sultan değil hükümdar değil bezirgan değil
bu kadar güvenme hiç kendine kimse şah değil padişah değil.

hey yavrum hey sibel can nasıl da öngörmüş ama bu durumu , kendisi de apaçık bir şekilde bu ünvanların günümüz şartlarına uymayacağını ve tek yolun krallık olduğunu söylüyor.

bence kral drogba olmalı , gelsin kendisi dertlerimize çare olsun fildişi sahillerini kendi topraklarımıza katalım mesela , sonra ordan afrikanın diğer ülkelerine demokrasi getiririz bir bakmışsın 5 seneye koca afrika bizim elimizde , ordan asyaya falan derken hoop osmanlının eski sınırlarının daha da ötesinde bir krallık kurmuşuz.
padişah zaten şu anda bile padişah gibi olduğundan çok sıkıntı değilde şehzadeler ve sultanlar düşünülünce tekrardan sigaraya başlama isteği uyandıran mevzudur..
bizde kral olmaz padişah olur aslanım.
Osmanlı cumhuriyetini tekrar kurma heveslilerini gösteren başlık.

Bir de embesil falan filan diye sağa sola salya saçıyor sıçtığımın dangozları.

Kabul edin artık şunu kardeşim. Joseph toynbee falan olaya mistik-epik açıdan dışarıdan bakan adamlar.

Anadolu insanı gibi yüzlerce yıl tek bir hanedanın tarrağını yalamış,ezilmiş, savaştan savaşa sürülmüş bir adam olsaydı görürdüm onu.

Kabul edin artık şunu kardeşim. Lale devrinden, istanbulun fethinden ibaret değil osmanlı dediğiniz şey.

Adamlar yabancı hatunlarla evlenmiş, devşirme sistemi uygulamış. Hepsini geçtim otur da çıkan isyanlara bak. Koskoca padişaha isyan eden bir halk düşün. Sen şimdi padişahına kalkıp kötü bir imada bile bulunamıyorken?
Ayrıca Kuran'ı kerim'de mi yazıyor bu köhne devletin kutsal olduğu? Bağnazlık bu olsa gerek.

Elinin altındakine sahip çıkmıyor. Gelmiş doğrusuyla yanlışıyla tarih olmuş devlete methiye düzüyor.

Azıcık akıl, azıcık izan kardeşim. Kral istemek nedir lan 21 yy'da?

Ne kullanıyorsunuz kardeşim siz?
sen memleketi finlandıya, işviçrey seviyesine getir, seni padişah yaparız.
Kısacık cevap
Ben.
https://scontent-frt3-1.x...bdad1cfa8&oe=584F63DD
cevabı 'osmanlı geri gelmeyecek delikanlı' olan sorudur.
Gelmez ama olurda gelirse tabii ki ben olacağım. Haber vereyim şimdiden sonra şaşırmayın.
Tayyip erdoğan. Sonra da bilal gelir.
https://scontent-frt3-1.x...25ac648ce&oe=585EC50B
Osmanlı'da Krallık yoktur padisahlik vardır.
Osmanlı geri gelirse Türkeş de geri gelsin. En iyi kral o olur.