bugün

Devlet arkamizda oldugunu hissettiriyor.
köprü yabtı.
miss gibi köprüden geçmenin bedelidir.
o köprüyü kim yaptırdı ?

köprüden geçmek rahat demi ? eeee ödeyeceksin o zaman ücretini. rahatsız oluyorsan toplu taşıma kullan. ülke krizde diyorlar. her 3 kişiden birinin arabası var amk.
devlet yol su ve elektrik hizmeti versin, fabrika açsın diyen solcular ağlamasın.

hükümet a partisiymiş b partisiymiş fark etmez. devletin bu tarz projelere direkt ya da doğrudan müdahalesi mutlaka vatandasa zarar verir..piyasada köprü ve otobana talep olsa zaten özel sektör bunu üstlenirdi..

hayali taleplerle çılgın! projelere milyarlarca lira harcaniyor.
rahmetli aziz nesin hayatta olsaydı, osmangazi köprüsü mizah hikayeleri arasında yer bulur muydu diye düşündürür.

o köprüyü kullanmak zorunda olup, oy veren arkadaşlara gelsin.
Köprü zammı için hükümeti eleştirmek haksızlık olur.
Halk, bu zamlara neden olan yap işlet devret modeli, ekonomik sistemi vs onaylıyor.
Yerel seçimler olacak ve ne demek istediğimi göreceksiniz.
Gerçekten bu ekonomik sistemi durumu eleştirmek akp ye haksızlık olur. Dünya'nın neresinde olursa olsun hangi iktidar yönetim biçimi olursa olsun değişmeyen tek şey iktidarların ömrü halkın beklentisi ile orantılıdır.
Bunca yıl akp iktidarda ise milyonlarca oy alıyorsa halkın taleplerini yerine getirdiği içindir. Diyebilirsiniz ki "bundan memnun olmayan kesim, onun hakları düşünceleri beklentileri ne olacak?" Haklısınız, bu da demokrasinin laneti ve katlanacaksınız.
her metresini geçmek 3,8 kuruşa gelmiştir.
Insan yuzde 200 zam yapar.

O ne oyle 43 falan.
Yetersiz olduğu kanaatindeyim daha da atttırılabilir miktar. Nede olsa alan memnun veren memnun.
Sadece 14 entry girilmiş başlığa demekki yetmemiş, %52 daha uygun olurdu.
Yeni yıl süprüzü.
Dur daha bu başlangıç. 31 Mart'a kadar ufak ufak sokacaklar 31 mart sonrası kremsiz kökleyecekler.
ben hep 65 tl’lik geçiyorum.