bugün

Oruç tutmuyorum oruç tutup saygı bekleyen kekolara da hadi oradan diyorum.

Kimsenin kimseye saygı duyma zorunluluğu yoktur,

O değilde orucu insanlardan saygı beklemek için tutanlar hiç şüphesiz cehennemde cayır cayır yanacaklardır.

Oruç allah rızası için tututlur!
kendi oruç tutmayıp,

tutan insanların da niye tuttuğu yönünde kesin hüküm verip,

üstüne onları bir de cehenneme atıp yakan kişi beyanıdır.

şimdi korktuk bak.
Sen saygı duysan ne olur duymasan ne olur dediğim beyandır. Zaten Adam olmayanlar bizim gibi adamlara saygı duymasın.

(bkz: izmir gavatı)
(bkz: cehape zihniyeti)
(bkz: zalimler için yaşasın cehennem)
haklıdır. saygı duymayıp da ne yapılabilir en fazla. sen görme diye yemek yiyeceğim yeri değiştirmemi bekleyemezsin.

ayrıca oruç tutmayanları yapılan yobazlıkları da görüyoruz.

saygı göstermiyorum.
saygı bekleyen yok.
ağzınızdan akan şeylere sahip olun yeter..
(bkz: entry nick uyumu)

oruçla kafa bozana kadar, otururken götü gözüken kızlarınıza havlu tutun.
(bkz: Yanacaksın)
Saygi duyarim seklinde cevap verecegim tepki. Sen bana saygi duyma kardesim oruc tutuyorum diye ben senin her fikrine saygi duyarim. Insaniz sonucta ayni dunyada yasiyoruz. Opuldun.
Oruç tutup ülke patlatan insan öldüren müslümanların tutacağı oruca ne saygı duyacağım.
Artık ülkede nerede it kopuk hepsi müslüman.
saygı duymayabilirsin ama bira içmek zorundasın.
Duymuyorsanız sesini açın.
Duysan daha iyi olur kardeş.

*akpli değilim
Adam kendine saygi duymuyor sizin ne bekliyorsunuz.
Bi sakin ol aslan! Elmalarla armutları toplamaya çalışıyorsunuz yine hayırdır.
Ayrıca bize ne olm senin ne dusundugunden git günlüğüne yaz bunları.
canım kusura bakma, sike sike duyacaksın. ramazan da su içtim diye dayak yemek istemiyorsan, duyacaksın.

hayır yanlış anlama, ramazan da su içmeyeceksin demiyorum, yine içeceksin, ama bunun yüzünden dayak yemek istemiyorsan bağıra bağıra saygı duyacaksın.

bu itlerin bu cüreti kendinde bulma sebebi ne biliyor musun? senin gibi aydın geçinen lümpenler. öyle bir mağdur durumuna düşürdün ki bunları, gerçekten senin oruç tutmamana saygı duyan dindarları da yanına çektiler. senin gibi birkaç yavşağın hareketlerini genellediler, "laik sistem müslümanlara zulmediyor"a getirdiler, birleşip tepemize çıktılar.

oruç tutmayan biri olarak söylüyorum; saygı du-ya-cak-sın!!! yoksa sana karşı, inanmadığın için yapılan her hareket mübahtır, bizim seni savunacak argümanımız kalmaz.

nedir yapmakta zorlandığın? suyunu içerken biraz gözden uzakta yerde içmek mi? bir ay olsun sigaranı "mahmut hoca geliyor" havasında tüttürmek mi? evladım bu "insana saygı"dır. başka birşey değil. tamam, gece yarısı davul çalınması hoş birşey değil camımın altında, restaurantların kapanması, bütün kanallarda samimiyetsiz din sohbetlerinin dönmesi de hoş değil. bunlar için aynı eylemi yaparız, ki aklı başında oruç tutanların çoğu da bizimle yer alır. ama bu insanlar senin aynı ortamda birlikte yaşadığın insanlar, bir kişi bile olsa, saygı duymak zorundasın.

öyle gelip buraya yazmak değil bu işler.
oruç tutup ülke patlatan insan öldüren müslümanların tutacağı oruca ne saygı duyacağım.
artık ülkede nerede it kopuk hepsi müslüman.
Orucu ve müslümanlığı, yaşayan insanların davranışları ile kıyaslayacak kadar kıt beyinlisin işte.
Onların dini kullanarak insanlara zulüm etmesi senin kendi içinde islamı yaşamana engel değil. Onlar öyle yapıyor diye islamın ve Müslümanların ne suçu var? Sadece bir kitapta yazıyor neyin ne olduğu. Ne diyanetin fetva dolu açıklamalarına ne de başkasına ihtiyaç yok.
(bkz: #43359342) oruç tutan saygılı bir müslüman.