bugün

Açık söylüyorum gavat'tır. Gavatlık artık bu kişilere özel isim olmuştur. 2007 Yılında ilk Gavatı keşfettiğim gün bir çok ateistin hatta Türkiye ateistlerinin büyük bir bölümünün Gavat olduğunu öğrendim.

Müslümanım ama Kur'ân da Allah yazmıyo diyeni bile duydum, gördüm. işte gavatlık budur. Bir tür çeşidi ise gidip erkek gibi Nüfus kağıdına ateist yazdır mayıp Müslümanmış gibi gezendir.

Terör, tecavüz, çetecilik, hırsızlık, cinayet, Çocuk istismarı ve engellilere tecavüz dahil tüm suçları işlemişlerdir. Yapmadıkları pislik yemedikleri bok yoktur. Canlı bomba bile olurlar lakin kimliğinde islam yazar.

Bundan sonra iş diğer gavatlara kalır ki kimliğinde ki islam yazısı ile ölen gavat arkadaşları üzerinden islamı ve Müslümanları karalamaya devam ederler.
islam hariç inanca mensup insanları dilinizle taşlamayı bıraktığınız gün bu insanlar da kalmayacak.
görsel .
kuran kursunda erkek çocuklarına tecavüz eden imam da ateisttir şimdi.
Yaptığı boku Müslümanlar dilleri ile taşlıyor başka seçeneğim yok diye savunmaya çalışanlar da vardır. Yahu Müslümanlar kurşun atsa Müslüman düşmanlığı ile kurşuna kafa atarsınız diliyle taşlamasından mı korkacaksınız.
kimsenin sana, dinine düşman falan olduğu yok güzel kardeşim. önce bi sakin ol ve klavyeyi yavaşça yere bırak.
Ateistten imam olunmaz diye bir yasa yoktur. Ateistlerinde kimliğinde islam yazdığına göre hatta ateist imam çoktur. Gavatlara yeni bir yol açtık sanırım artık tek tük değil bir sürü iç kimliği ateist olan imamlar yetişecek.
hezeyanlarını fen sanan ahmağıbol'lardan daha esaslı bir kişidir.

şu rezillerin haline bir bakın!.. lan ahmak, senin o dediğine "münafık" denir. "gavat" da olsa olsa babandır ki oradan aklına takılmış.

daha islami terminolojiyi bilmiyorsun a cahil..
Ortamlarda Müslümanım diyen ateistler bir bir kendilerini ifşa ediyor. Görün bunları sözlüğün iyi niyetli yazarları. Müslümanlara düşman olmayan ve kendi halinde olan ateistler dururken neden insanlar Müslümanlara düşman olan ateistler için edilen sözlere alınır.

Babamın adı yada sözlükte ki nicki Rumeli71 değildi karıştırmışsın tanımazsın sen benim babamı.
Ne gavat ya o ateist. Bence içinden arada fotoğraftaki gibi haykırmakta geçiyordur.
görsel