bugün

harbiden öyle. başı açığı da, kapalısı da öyle. lan bu yaşıma geldim, açık-kapalı, envai çeşit kıza evlenme teklif ettim. hepsinden de "sevgilim var, tokmakçım var, amımı şu an kiraya verdim, başkası tarafından sikiliyorum" gibi cevaplar aldım. ulan müslüman türk kızı ne hale geldi lan! evlenecek kız bulamıyoruz lan. hepsi yarrak delisi olmuş, o kucaktan o kucağa hopluyor, bizim gibi çapkınlık fukaraları da bu yaşta bakir ve bekar malafatını sıvazlıyor.
(bkz: #20987113)
öncelikle:

(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)

çok kısa yazmak lazım aslında da, bakalım nereye götürecek bu entry bizi.

bu serzenişi 60-70 yaşında teyzeler yapsa tamam haklılar da, üç aşağı beş yukarı aynı neslin çocuklarının
-özellikle erkeklerin- yapması, ağzınızı bırakıp, başka yerlerinizle gülmenize sebebiyet verecek bir durum.

ister kabul edin ister etmeyin, isterseniz haftanın en çok kötülenen entrysi yapın bunu ama saklanmayacak tek gerçek var. o da şu; biz kaç paralık adamlarız ki, ortalıkta namuslu kız kalmaması'ndan şikayet ediyoruz.

namussuzlukla suçladığımız tüm kızları, aslında bu hale getiren biz değil miyiz?
onların duygularıyla oynayan biz değil miyiz?
Namussuz erkek sayısı ile doğru orantılıdır.
Kafayı cinsiyetle bozmuşların hayıflanmasıdır. Ortalıkta namuslu erkek kalmaması gibi bir şeydir.
diskoların önünden geçersen olur öyle vak'alar.ama yok camiden falan geçersen bulursun birader.
he bir de şu var
hacı hacıyı mekkede bulur.ibne ibneyi de dakka da.
içinde bulunduğun çevreyi değiştir dedirten önermedir.
bazı gavat adi dallamalar tarafından yanlış anlaşılmalara gebe.
asosyal dallamanın hayatı sanaldan ibaret olduğu için, evlenme teklifinin sadece sanaldan yapıldığını sanıyor amk kırosu. lan gerçek hayat diye bir şey var lan moruk. üstelik burada "evlenme teklifi" denmiş. yavrum gel manitam ol" denmemiş. adabıyla denmiş. karşılığında da kız tarafından "hayır, sevgilim/arkadaşım var" cevabı alındığı da belirtilmiş. ama karı kızların yarrak tiryakisi gibi sadece flört edip sikişmek üzere erkeklerle dolaşması eleşltirilmiş bu yüzden evlenmek isteyen namsulu bekar erkeklerin mağdur olduğu beyan edilmiş.
anladın mı barzo. gidip gönül eğlendirmek için elin kızıyla düşüp kalkan gavatlar, bir de utanmadan namus dersi vermeye kalkıyor.
mevzuyu anlamamış kişiler, hacı hacıyı, ibne ibneyi muhabbeti yapmıyor mu. fitil oluyorum amına koyim.
tanımda da denmiş. başı örtülü de var, açık olan da. benim için normal kıyafet prensibi, normal bir başörtüsü (deve hörgücü veya çarşaf değil) ya da başı açık, ama götü memesi açık olmayan kıyafetlerdir.
yani, başı kapalı kız bile "sevgili-arkadaş" edindiği için reddediyorlar. daha ne olsun amına koyim. türbanlının sevgili yapması ne lan! amına koyim, baş kılını kapattığı zaman bütün günahlardan muaf mı oluyor.
yani, müslüman türk kızının ahlakı ne hale gelmiş, insan üzülüyor.
ulan bir de benim namusumu sorgulayan var.
ulan it! bakir olduğumu söyledim. hayatımda elime kız eli değmedi. 28 yaşındayım, bir kızla hiç dolaşmadım. ulan ibne, daha ne yapayım lan itoğluit!
Merhaba ben hala buradayim.
böyle diyen insan evlatlarına evden dışarı çıkmasını tavsiye ederim. işte o zaman ev içinde bulamadığınız namuslu kızları görebilirsiniz. tabi sizin için namus neyi ifade ediyor orasını bilemem.
Ben kızların namusunu geçtim de beni s*kmeseler bari diye geçiyor içimden.
Çok bozuldu ortalık çook.
Belki de hiç yoktular. Genç kızlara bakıyorum evlenmeye yanaşmıyorlar ama vurdurmaya gelince gece yarısı tokmakçı arıyorlar.
namuslu 'insan' kalmaması.
Ne kadar güzel.
Yeni tür insanların türemesi.