bugün

Iddiasız, tozu dumana katma peşinde olmayan, "amaan o başlığa fotoğraf atıp lince uğramayayım" diyen naiflerin buluşma yeri.

Cekinmeyin arkadaşlar, bu başlığa seyirtin. Ne bileyim ben memeye doyayim, sevili, pelini, sinemi adaleye doysun. Bakin bunlar güzel şeyler.

Biz de teşvik ediyoruz elimizden geldigince. Size inanıyoruz.
Şimdiden ilgi odağı olmuş buluşma yeri.

Bakin burdaki insanlar naiftir, gercekcidir, samimidir, yahu insandir insaaaan!
(bkz: sil ama aşkım hemen)

görsel
Çıtayı biraz yükseltsek mi?
bence buraya fotoğrafını koyma cesareti gösteren insan ortalama tipli değil aksine alkışlanası tiptir.
Bir bunlar eksikti amk. Ortalama tipli değilim yakışıklılıktan başım dönüyor hehey.
ahah koptum başlığa. sözlük yakışıklarının fotoğrafları, sözlük playboylarının fotolarından sonra tutar mı bilmem. tevazuya bak ya kıyamam.
Naifler Cinsiyetçi olamaz. Ayrica Yakarsa dünyayı, garipler yakar amk.

Demem o ki hanim kizceyizlerimizin de boy göstermesi gereken baslik. Illa elinizden tutup piste mi kaldiralim arkadaşlar. Lütfen diyorum bak.
Siz ortalama demişsiniz ama bunlar bildiğin vasatın altında.
şimdi buraya atacağım ama burası da sonra (bkz: sözlük yakışıklılarının fotoğrafları) başlığına dönecek. vazgeçtim.
Sence kızlar bu başlığa fotoğraf atarak kendilerini aşağılamalarına müsaade eder mi?
Kızlar güzel kızlar başlığına bile atarken bin defa düşünüyor ve her türlü gömüyorlar. Sence buraya gelir mi hakikaten ortalama tipte olduğunu kabul edip de kendisini aşağılamalarına müsaade edecek kız?
Simdi arkadaslar bi seyi acikliga kavusturalim. Hepimiz okuma yazma biliyoruz cok sukur.

Ne demişiz? Ortalama tip. Ben eglencisine açtım bu başlığı ama yazilan bazi seyler eglenmeme vesile olmadi açıkçası. Ne istiyorsunuz abi? Adam gelmiş buraya fotoğraf atmış siz gelip adami asagiliyorsunuz.

Abim siz kendinizi cok guzel, cok havali, muazzam duruşlu falan sanmiyorsunuz di mi? Hani oyleyse uyandirayim; degilsiniz. Yahu size dönüp bakmayacak yığınla insan var bu hangi kimyasalin tribi?

Dediginjz gibi ortalama altiysalar bile -ki degiller- Buraya fotoğraf atan adamlarin kendileriyle barisik olmalarini, ozguvenlerini takdir ediyorum. Samimiyetinize kurban lan!
ortalamayla bile geçemeyecek tipli yazarların fotoğrafları.
görsel
Çan eğrisinden dolayı umut var bence. Ortalama düşük nasılsa.