bugün

iyi bok yemişlerdir. Etrafımızda sadece savaş var amk.
utandırmaktayız.
iyi bok etmişlerdir etraf yavşak dolu AMK

Ulan göç ediyorsun git çin'e olmadı mı geç kırım ı al kafkasya ya ın o da mı olmadı arapları güneye ittir yerleş mısır'a olmadı git orta Avrupa ya

Onu da mı ben söyleyeyim.
göt kadar boyu olan çinlilerden korkup kaçan atalardır. insanı utandırıyor gerçekten. bir de yalan uydurmuşlar, "ya biz çinlilerden kaçmadık ki kıtlık vardı kıtlık". assiktir lan kıtlık varmış 2 milyon insan yaşayamadınız 2 milyar çinli nasıl yaşıyor.
entryleri bi okudum da, hemen hepsi tatava be... azıcık öğrenin aq.
Her yere girerik hevaller ta ananizin amina bile girerik. Biz gene bilegimiz hakkiyla geldik. Dunya kavimlerini siktik yüzyillarca. Siz nasil geldiniz zagrosdan heval hele ondan haber ver. Siğinti olarak geldiginiz topraklarda ev sahibine ne bu atar heval. Biz yoksak siz hic yoksunuz evladim. Kürtleri bu topraklara biz getirdik. Bu ne nankörluk. Hayirdir siz yoksa bizanstan kaldiniz haberimiz mi yok. Bu topraklarda kimin siginti fazlalik oldugu bellidir. Sittirip gidebilirsiniz mezopotomya ya zagrosa dogru.
Çin den kaçtı onlar çin den

Mal lan bunlar fındık kadar beyinle tarih anlatıyor bak bakalım selçuklu ile çin hiç savaşıyor mu

(bkz: selçuklu tarihi)

Ulan bir şey derken kendinize bir bakın daha geçen ırak savaşında k*rtler de ağlaya ağlaya Türkiye sınırına kaçmıştı.
anadoludakilerle karışmışlar. yani senin %30 ile %5 in o atalardan. Kültürünün ise %50 si.
anadoludakilerle karışmışlar. yani senin %30 ile %5 in o atalardan. Kültürünün ise %50 si.
Kırım'a kafkasya'ya gideydik diyorsun da oralar güllük gülistanlık mı amk ?