bugün

En tehlikelisi erkek olanıdır.
Erkekleri daha teklikelidir.
skyler white ( walter white nin hanımı)
lori grimes (the walking dead rick in hanımı).
öncelikle fahişe tabiriyle gerekli ayrımı yapmak gerekir. sonrasında ise..

bir kız bir kıza orospu derse bu onu çekemediği içindir. kendisinin sınırlandırılmış bir cinsel hayat yaşıyor ve bunun ezikliğini çekiyor olmasından dolayı böyle bir basit aşağılama tabiri kullanır. eğer cinsel hayatında böyle bir sınırlandırmaya neden olacak etkenler olmasaydı, bahsettiği türden bir orospuluğu kendisi yapardı.

bir erkek bir kıza orospu derse kendisine aynaya bakmasını öneririm. 25 yaşına geldiğinde hala hatun bulamamışsa eşeğe dalacak adamın, bir kızın kendi cinsel hayatını yaşamasından dolayı hayıflanmasıdır. "sanane kardeşim sana mı düştü?" diyesi gelir insanın."nefes alsın yeter" zihniyetinde olan bu insanlar, bencilliklerinin beyinlerini körelttiği son noktaya varmışlardır
Hayat kadınının, kaba versiyonudur.
1-Orospuluk bi çeşit değildir .
2-Erkeğin orospusu çok daha tehlikelidir.
Karakterdir, meslek değil. Orospu daha çok karakteri kötü kadın/erkek fark etmez o tarz insanlar için kullanılır. Seks işçilerine orospu demek hakarettir, onlarda emektardır, bir iş bırakma eylemi yapsalar, cinsel açlığın Afrika'sı Türkiye ne hale gelir düşünmek bile istemiyorum, kadınlar her halde eve kapanır tecavüze uğramamak için, yokluktan gay olduğunu sanan abazalar ortaya çıkar, abartmıyorum, toplumda gördüğüm potansiyeli söylüyorum, evet yaptıkları iş bu kadar önemli.
para karşılığında yada bedavaya kendini düdükleten hatun kişidir fakat bunların çocukları analarından çok can sıkarlar.
volkan demirelin öz annesidir. babası kim diye sormayın.
belli bi miktar karşılığında verenlere denir, yazık bu erkeklere ne kadar yokluktalar.

not: erkeğim.
Çeşitli türleri bulunandır.

ilgi orospusu bunlardan biridir.
Erkeklerin ilgisini çeken kadın tipidir. Kaşar olarak da tanımlanabilir.
Toplumda alnı açık dolaşabilen kadın anlamında iken kötü yola düşmüş kadın anlamına dönüşen tabir.
işte o rus bu amirim ..
Küfürdür.
Orospu kime denirin belirlenmesi için sorulmuş sorudur.
Bir irticadır. Onun bunun altında inleyen kız orospu değil midir?
(bkz: orospu)
TDK dan bakilsa baslik açmaya mahal birakmayacak istegimsi.
orospu: isim, kaba konuşmada, Farsça
1. Hayat kadını
2. Kolay elde edilen, düşük ahlaklı kadın
her önüne gelene verene değil, parayla bu mesleği yapanlara orospu denir. Parasız zevkine verenle parayla veren bir değildir, başka kelimelerle itham edilirler.
Günümüzde belli bir erkek sürüsüne göre 'eski sevgili ' nin eş anlamlısı .
Teknik olarak seks işçiliği olarak tanımlanıyor olsa da, ülkemizde bu niyetle kullanıldığı pek söylenemeyen anneli bacılı küfür şeklidir.
Erkeklerin cinsel zevklerine para karşılığı hizmet eden ve bu işi meslek edinen kadın.
Kolay elde edilen, düşük ahlaklı kadın.*
Öylelerini gördüm ki bu işi hakkıyla icra edenler önünde ceket ilikler saygıyla önlerinde eğilirdi.
olmak istediğim süper meslek.

ya siz çocuk musunuz da hakaret ediyosunuz, adıma başlık açıp, eğlence için yazıyoruz tabi.
Günümüz öküzlerinin kendi gibi düşünmeyenlere kullandığı kelime.