bugün

ışığı kapalı odada tek ışık kaynağı olan pc monitörünün önüne gelip çıkardıkları 'viuuvv vıızzz vivivivi' gibi kafa sikmekte hayli başarılı sesleriyle insanı kanser edebilecek orospu çocuklarıdır. bu ibnetorları öldüreceğim diye 2 tane şaplak yapıştırdım kafama ama nafile, kaçtılar lan. başım ağırıyor şimdi de.

evet ağır konuşuyorum çok sinirliyim lan. az önce 15 tane rahmetli ettim en az ama yok amına koyim yok.. nereye saklanıyorlarsa, ışığı bir kapatıyorum gelip kafamın etrafında dönüyorlar. evi ateşe verecem en sonunda.

ulan tamam ısıracaksan ısır emeceksen em ama o sesi çıkarma kanadını siktiğim.
an itibariyle monitörümden geçen yavşak.
yaz aylarında sıklıkla telaffuz ettiğimiz nadide küfürlerimizden.
çok kurnaz bir orospu çocuğudur. ışık açık uzanırken etrafımda bir tur atıp ben doğrulduğumda derhal masa altlarına sorti yapar. kıpırdamazsan konar kan emer. Yakalanmaları da iyice zorlaştı. Karargah mı kurdu nedir, raid almanın zamanı gelmiş. kaşınan ayaklar çıldırtır, Tam bir orospu çocuğudurlar.
yatağa yatarsın da bi de kulağa gelir ya o tam uykuya dalacakken. vvvvıııııızzzzzz diye.. of of offf
Bu yaz henüz karşılaşmadığımız orospu çocuğudur. buradan sesleniyorum oğlum bak çıkma karşıma öldürürüm.
tam uyuyacak zaman insanı tatlı tatlı kaşındırır iken, küfür ve sinir içinde bir çuvak kafein içmiş etkisi yapar.
Cok kral orospu cocugudur.

Ya amini atasini siktigim, bak ayin 1'i oldu artik hadi siktir git biraz da sen tatil yap be!
orospu çocuğu ön adını orçodan (2 o ile) sonra en iyi taşıyan varlıktır. sivrisinek kovan bilekliğin üzerine konunca ölmemeleriyle ve adeta insanlıkla taşak geçmeleriyle meşhurdurlar.
ilginç bi şekilde bu yaz hiç karşılaşmadığım orospu çocuğudur..soyları mı tükendi acaba diye içimde bi umut ışığı belirmişti ki tükenmemiş
dişi olan sivrisinektir.
Yüzük parmağınızla orta parmağınızın arasını ısırıyorsa orospu çocukluğunda en önde bayrak taşıyan sinektir.
Fakirleri isyan ettirir. Lan bir tel kaç para ezikler.
sivridir. kara sinek değildir bak sivridir. dokunduğu yer şişer. amın oğlu yav..
otobuste bile sessiz sakin her yani isirip, insani kasintilara surukleyendir. goruldugu yerde kellesinin tez vurulmasi da vaciptir.
(bkz: bana piç demişin)
(bkz: sen kime fakir diyon)

Ağır hakaret içeren söylemdir.

Lan ben ne yaptım?
kulağımın ırzına geçmiş sivrisinek dir.
Köpekbalığının 9. timsahın 5. sırada olduğu, dünyanın en tehlikeli hayvanlar sıralamasında en başta olan hayvandır.
Geceleri ağızdan düşmeyen şarkı.
sesinden nefret edebileceğiniz, ederseniz sonuna kadar haklı olduğunuz bir hayvandır. sesi intihara sürükler.
burnumun içine girerek yataktan sıçratmış orospu çocuğudur. anneni siktim seni de sikecem bekle burda.
Yaz aylarının vazgeçilmezi.
bu sene hiç gelmedi. bi tanesinin kanı hala tavanda korktular galiba.
Olm şunun kesin çözümünü bilen söylesin bi ya. Valla Bak para göndericem. Mesaj olarak bekliyorum.
bir ara bayağı bir musallat olmuştu, açıkta nereyi görse zakkumladı şerefsiz. bir süredir gözükmüyor ortalarda, doymuştur muhtemelen. gelme lan bi'daa.