bugün

Orospu gibi giyinenlere bakıp orospu gibi olmayan kız arar cogu erkek.
Evet, şimdi park köşelerinde, tenhalarda, sinemalarda, minare gölgesinde, şalvarlı, çember sakallı fetiş zepevenklerle , kokak türbanlı orospuları yiyişirken görmekten yine bıkacaz !

Çok sıcak bir yaz dı bu yaz. Ben yine de kışı özledim..
her azdığınızda sözlüğe attırmasanız bir de...

yanlış beyandır. zira artık kalın çoraplar, iç çamaşırları filan var...kürk mürk filan dedin mi, baya yaz havasını yakalayabiliyor hatunlar.
güneşi görünce kaçan vampirden bi farkları yok.

tip yok, güzellik yok. e nabıcak. açıcak amını götünü gösteriş yapacak en nihayetinde.

ama yemez aga, havalar soğudu o mont giyilecek. o göt kapanacak bi şekilde mecburen.
Kimbilir, belki de, senin kızın olabilirdir.
Olur ya, kışı sevmediğini söyleyen bir kızın olursa, ellerini, başının arasına al ve halı motiflerini incele!!!
tabi boyle denilmesi en ilkel söylenişi olmasına karşın
Bu durumun türk dişilerinin yaşadığı bir sancı olmasını da değiştirmez .

Bu minik fahiselerin hayatta varoluşunun başka şekilde gösterebilecek bir meziyeti olmadığı için sevemedigi mevsimdir , kış .

Ağustos böceği gibi , kışın bitmesiyle ezilmiş bir taşın altından ezilmiş bir şekilde mini kıyafetleriyle populasyonda ki yerini alır .

Edit : altta biri demiş , doğru demiş . bir animi anlatayım aklıma getirdi çok gulmustuk ondan unutmam * .

Soğuktan cenemin kasılması önlemek için atkiyla sararken , donuyoruz iste
3 , 4 varlik gorduk boyle mini etekleri olan , göbek deliğinde ki piercing leri halka sergileyen , kızıl saçlı boyle üslerinde sadece uzun bir ceketimsi olan varlıklar , tam yanimizdan geçerken :

yuksek bir sesle , bu türler zararlı , olabilir . kadınları ve çocukları uzak tutun deyip ,
kız arkasima sarılıp hızla uzaklasmistik 3 metre sonra köprüde ki insanların gülme sesini duyabiliyorduk hala .

Arada boyle şeyler yapın o gururlu onurlu türler , kuyruklarını bacak arasına alıp , baslari egik gitmeye başlıyorlar birden .
Annen çok dövdü di mi seni? Ya da babanı falan mı aldattı? Nedir bu kadın düşmanlığı ya hu? Dur ya da ablan naylon çorap giyip orospu mu oldu? Kusura bakmeycen kardeş. Öyle başlığa böyle entari.
Kanka kusura bakma ama onlar o karda kista bile piercingli gobeklerini acabiliyolar sen eskide kalmissin.

Artik olmayan kizlardir. Gobegi acip kafaya dope beresi takarlar ustelik.

Yapmayin hemcinslerim yapmayin ben onlara fashion victim diyorum.
ya orospuların bir giyim standardı yok... Ama..

Toplum içinde başörtülü orospu daha rağbet görüyor..

Bu başlığı girenin de annesi aynı meslekden mi diye düşünmüyor değilim...
memelerini gösteremediği, nerdeyse ardını gösterecek kadar mini etek giyemediği, erkeklerin kendisine -malesef- bakamadığı için üzülürse saf orospu kevaşedir bu zilli. ben açık yahut transparan giyinenlere değil, kendisine ağzı sulu erkeklerce bakılmadığı için üzüntü duyan fahişe zihniyeti hanimefendilerden söz ediyorum.
büyük olasılıkla izmirlidir.