benim için orgazm anı:

beynimin zehir gibi çalışmaya başladığı; yüzlerce düşünce ve insanın aynı anda göz kapaklarımın altında canlandığı, duyguların bir cenge tutuşarak beni allak bullak ettiği- hırsın ve öfkenin, acımasız bir intikamın, sevginin ve tutkunun ve dahi merhametin aynı anda şaha kalkarak bedenimin çeperlerine vurduğu, geleceğe açılan bir pencerenin suratıma tutularak o hüzünlü manzaranın bana izletildiği ve en sonunda pişmanlık ve boşluk hissi ile ruhumun savrulup gittiği andır!

soluk soluğa kalıp da yüzümü herkesten saklamak istediğim, içten içe kanayan ruhumun acısıyla büzüştüğüm orgazm sonrası dakikalarda, partnerimin bu halimi anlamayarak meseleyi kendisine yorması ve kaprislere girmesi ise işin başka bir boyutu...

o an yalnız kalmam gerekiyor halbuki... oturup ruhumun baş ucunda, sözleri olmayan bir melodiyi mırıldanmalıyım. susmalıyım, dalmalıyım, bir sigara yakmalıyım... benimle gereksiz bir münakaşaya girmek yerine sussa ya... kalkıp bir bardak su getirse ya... ya da sırtını dönüp dinlense ya... ben zaten bir müddet sonra kendi kuyumdan çıkıp şefkatle saracağım belini...

edit: gerizekalı arkadaşlar, heralde bu başlık altında erotik paylaşım yapıldığını düşünmüş olacak ki eksiyi basmışlar... ruh - beden ilişkisini erotizmden ayırdedemeyecek danalarla aynı sözlükte yer almak da bizim talihsizliğimiz.
Uzun zamandır yaşamadığım.
Beni yükseltebilecek bir erkek çıkmadı.
Bundan 5 sene önce sevişirken orgazm olan ben şimdi kuru. Kup kuru.