bugün

sözlükten iyice soğutan gerizekalılar bütünü. siktirin gidin amına koyim nereye girdiyseniz girdiniz, gidin eşinize dostunuza bildirin sonuçlarını bizim sözlük zevkimizin amına koymaya hakkınız yok.
sözlüğü foruma çeviren yazarlar, bırakın sevinsinler.
bir dahaki yıllarda lanet ederek dönecek moronlardır. aha bak tam buraya başlık sıçacaklar benden söylemesi.
liseli olarak anılmaktan kurtulan moronlardır.
bir süre kayıt işlemleriyle uğraşacakları için rahatlayacağız demektir.
çocuklar heves etmişler, heyecanlanmışlar, öyle moron demek çok ayıpçı.
hepsini tebrik ediyoruz. afferim size, yalnız üniversiteden çok şey beklemeyin, ne kadar beklentin yüksekse o yıllar o kadar boktan geçiyor.
iki açıdan bakmak lazım,

kazananlar tarafından bakarsak , (bkz: adam haklı beyler) bırakın sevinsin gariban 1 senedir uğraşıyor bir yerlere girmeye,

bizler açısından bakarsak , bizlerde haklıyız göz var nizam var yeter lan , orayı burayı kazandımlarla doldu her yer ,

o yüzden diyorum ki (bkz: herkes haklı beyler dağılın)
an itibariyle facebook sayfalarını süsleyen hadisedir. her önüne gelen orayı burayı şurayı kazandım diye yazmış. e hayırlı uğurlu olsun da banane kardeşim allah allah ya.
(bkz: üniversiteye girememiş yazarların düşünceleri)
moron dememek lazım aslında. yeni üniversiteli olmuştur. asgari 1 yıl üniversiteye hazırlanmış, şifresiydi adaletsizliğiydi derken sıkıntılı bir dönem atlatmıştır zaten. bırakın iki sevinsin yavrucaklar. okulları bitip iş hayatına atıldıklarında zaten moron gibi olacaklar. şimdiden zorlamayalım onları. * sınava girip yerleşen tüm yazarlara hayırlı olsun.
(bkz: işte ben de hacettepe tıp a girdim)
bir yerlere giremeyen yazarların sinirle açtığı başlıklar.
yaşadıkları heycanı paylaşma isteğinden kaynaklanan beyinsel aktivitenin sonucunda yazılabilen her yere yazan tür.
sevinçlerine ortak arayan gençlerdir.
dötüne yediremeyen tiplerin kıskandığı bu minimini birlerin (ünv-1) sevincine ortağız.
sözlük ergenleri tie fighter flight academy'i kazanmadıkça umrumda değillerdir.
--spoiler--
gelin karşılıklı bi it dalaşı yapalım yeğenler *
--spoiler--