bugün

zeka denilince akla gelen yazar.
Zeka özrü ve otizm dendiğinde akla gelen yazarımsı.
o kadar orantısız ki ibre sürekli eksilerde geziniyor.
bu elemanı donuzlamayan bizden değildir, o kadar net.

hadi selametle bir daha nikini görmemek üzere.
beyninin üstünde oturduğunu düşündüğüm yazarımsı.
Bu kadar neden dert olmuş anlaşılmayan yazar. Adam mesaj yoluyla bir şeyler diyor gelip burada bıdı bıdı yapılıyor. Zaten amacı bu. Burayı nasıl doldururum veya insanları nasıl kızdırırım o kadar. Görmek istemeyen donuz butonuna ekler mesajını görmek istemeyen engeller. Çok matahmış gibi bu kadar meşhur ediyorsunuz her gün 20 30 sayfa nick altı veriyorsunuz sonra öyle böyle. Yüz verirsen ne olacak. Çözüm çok basit sayın yazarlar. Donuz ve özel mesajda engellersin rahat edersin. Prim vermemiş olursun kendide kumda oynar oynar evine döner.
kanımca bunun hız göstergesinin ibresi, stoperi kırıp bir tam tur atmış. e! o kadar gerilince de kendini toparlayamayıp tükenmez kalem yayı gibi sünmüş-kalmış.

- haliyle, 30 bassa 220'yi gösteriyor saati.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Serkan Koç'un yönettiği gezi belgeseli başlangıç ile birlikte verilen ve gezi fotoğraflarından oluşan fotoğraf albümünün adı.
akıl eğiticisi.
Aklını eğitmesi gereken yazarımsı.
''yoğ artık ebeyin amı aq'' etkisi yaratacak bir sonuçtur.
zihin oyunlar bunlar illucu bu gidin sozlugu bosaltin. (bkz: karantina baslik)
bana takmış yazar bütün ironilerimi yüzüme vuruyo.
görsel
zamanında yüzüne çok şey fışkırtılmış olan yazar.
oranı birle çarptım sıfır çıkıyo amk.
ben de fışkırtmışım.
ben çok sağlam fışkırttım, sesi soluğu kesildi.
klişe mesajından tattığım yazardır. ilkinde ciddiye almış gibi yapıp, ikincisinde sessiz kaldığım için bir daha yazmamasını umuyorum. orantısız zeka tamlamasına dahil ettiğimiz polislerden özür diletecek yazardır ayrıca. çok zekisin, nasıl konuşulup dikkat çekmen gerektiğini biliyorsun ancak kendine sakla bunu. dedirten yazardır bir de. zekanın yanlış kullanılması da bir gerizekalılıktır nihayetinde.
Nickaltını canlandırmak icin sağa sola ' zeka fışkırtıyorsun' tarzında mesajlar yazan yazarımsı. Yazalım da sevinsin gariban.
bu saatte bile eğitim için uğraşan elit.
zekasına fışkırttığım yazar. *
Az önce mutlu pazartesiler diye mesaj atan sözlük uygulaması.

Hah şöyle yola gel. Millete yarak kürek bravo diye kalp krizleri yaşatma.
güncel Önemli Başlıklar