bugün

yok yok hiçbirşeyebisikimyapmayan adam değilim.
tanım: oral seksin incelikleridir.
evet efendim gelelim konuya. oral seks dediğimiz eylem öyle höö diyince olmaz. genelde "ben süperim" zannedilir lakin değildir*. neyse nedir bu incelikler? ahanda budur:

for women;

1- ağzınıza alırken mutlaka testisleri hafifçe okşayın
2- ağzınızda penis varken, oral seksin sürekliliği için nefes almayı kesmeyin burnunuzdan alın hatta becerikliyseniz ağzınızdan nefes alın ki; erkek o sıcaklığı hissedip daha fazla zevk alabilsin
3- oral seks yaparken, bir taraftan da elinizle erkeğe mastürbasyon yapmanız hayati önem taşır ihmal etmeyin!
edit bu madde şiddet içerdiğinden dolayı silinmiştir. *
5- sürekli göz teması kurmayın... çünkü ağzınızda penis varken ördek gibi gözüküyorsunuz ara sıra ufak bakışmalar yeterli olacaktır
6- penis başının altındaki yumuşak dokuya dil darbeleri atın ki erkeğiniz çılgına dönsün
7- iğrenmeyin. erkeğiniz nereye boşalmak istiyorsa oraya boşalsın
8- ağzınıza boşalınmasından rahatsız oluyorsanız size ufak bir trick; erkek boşaldıkça hafifçe dışarı doğru tükürün
9- penis ağzınızdayken emmeyi unutmayın! aynı zamanda dişlerinizin kesinlikle penise temas etmemesine özen gösterin! gerçekten acıtıyor
10- evet, belki öğürmenize sebep olabilir ama erkekler penislerinin sonuna kadar alınmasından hoşlanır... midenizin kalkmaması için dilinizi olabildiğince ağzınızın içinde geriye ve aşağıya itin ki penisin başı boğazınıza değip midenizi kaldırmasın

for men;

1- vajina, klitoristen ibaret değildir
2- tıpkı sevgilinizle öpüşüyormuş gibi düşünün ne yavaş ne de çok aceleci olun
3- oral seks sadece dilden ibaret de değildir! dudaklarınızın da vajinaya temas etmesine özen gösterin
4- oral seks esnasında nefesinizi tutmayın bırakın o sıcak hava dalgası, pembeleşip kulak memesi kıvamına gelinceye kadar ısıtsın vajinayı
5- kesinlikle ama kesinlikle dişlerinizi değdirmeyin ufak tefek yaramaz ısırıklara eyvallah fakat, sakın işkembecide kelle paça yiyen dayılar gibi yumulmayın!
6- klitorisi yalarken bir yandan da parmaklarınızı hafifçe içeri sokun! hafifçe ama, dirseğe kadar değil!
7- özellikle vajinanın iç dudaklarını vakumlamayı unutmayın!
8- dilinizi vajinanın içine soktuğunuzda parmaklarınızla klitorisi okşamayı ihmal etmeyin!
9- oral seks esnasında boşta kalan elinizle, göğüs uçlarını uyarmayı deneyin

gerisi yeteneğinize kalmış. kolay gelsin. *

edit: (bkz: analseverler rahatsız) *

büdüt: size taktik verende kabahat. dağılın lan ıosdjfosdg.

taze not: olm 2010 da yazmışım ya la ben bunu asfsdf.
(bkz: kopyalayıp yapıştıramamak)
(bkz: sözlükleri karıştırmak)
for men için bu kadar detaylı bilgilere sahip olduğu için kendinden ürkememe sebep olan yazar kişisinin ''deneyimlerinden yola çıkmıştır inşallah'' diye düşünmemi sağlayan bilgiler dizesidir. '' Nerden biliyorsun *'' diye sormazlar mı insana ... cevabı yine de merak etmiyorum. *
(bkz: çok yapıyorum havası vermek)
(bkz: olmadı mülayim)
(bkz: yapılamayanın dile vurması)
mide'nin kalkmasına sebep olan inceliklerdir. *
penisin üzerine tükürme kismina kadar hersey iyi gidiyordu be genc. sasha grey mi kizcagizlar öyle öküz gibi tükürsünler. film izleyip tespit yapma gerceklerle gel, kendi deneyimlerinle gel gencooo

dedirten inceliklerdir sevgili sözlük abim benim.

edit: tanim olmadiysa bi oldur be moderasyon.
gerçekten istiyormuş ve zevk alıyormuş gibi yapmak.
görsel
ulan tek eğlencesi marketten çikolatalı sütlerin pipetleri çalmak olan çoluk çocuk burada dan blazer oluyor amk!

adaletini sikeyim dünya! tuhafsın!

ergen beyanıdır.
Bu kadar uzmanı bir arada görünce, insanın bizim çavuşa da iki dil atın diyesi geliyor. Uzman beyanlarıdır.
(bkz: o kadar işsiz olmak ki çok işsiz olmak)
Penisin baş kısmı çok hassas oluyor sadece dil gezdirmek harika oluyor alttan testislerle oynamak ve mastürbasyon yaptırır gibi yapmak yetiyor .
Çoluk çocuk var lan yapmayın lütfen.
sevişmeden önce duş alın. ilgili bölgeleri köpürte köpürte, aromatik duş jelleri ile renklendirin. milletin iştahı gelsin.

edit: eksi veren arkadaş leş seviyor galiba.
sınırları kaldırın, gözlerinizi kapatın ve işinize odaklanın.
izmirli kızlar tarafından çok iyi bilinen inceliklerdir.
incelik mincelik yok amk köpek gibi ağzına boşalıyorsun işte karının olay bu.
moda sahillerinde takılan sözlük yazarları tarafından verilen ince detaylardir. ...
Tövbeler olsun bu ne be? Wattpad'ten falan alinti mi *
Hanım kızımız eril erkeğini etkilemek isteyen bir dişi kertenkele gibi.