bugün

bu hayatta en cok keyif aldigim aktivitedir.
tabi bu sadece bana yapilirken olan durum.
benim siramda boyle bir durum bulunmamaktadir.
sırası geldiğinde sigara ve şarap içmeyeceğini söylemiş yanlış anlaşmayı sonlandırmak için sanırım. ki zaten senin sıran geldiğinde bi taraftan şarap içip sigara tüttürmek bütün akışı bozar. eller kollar boşta kalmıyor ki. gözümde bi türlü canlandıramadım oral seks sırasındaki sigara şarap ikilisini. olmadı yani.

ama ağız içi sıcaklığınızı ve kayganlığınızı artırarak ve oral seksin sadece penisi fıtı fıtı yalamak olmadığını lütfen bilin.

seks konusunda yazıp çizerken oral seks üzerinde çok fazla duruyorum çünkü seksin bütünlüğünün dışında oral seksin çok sağlam bir başlangıç anı olduğunu düşünüyorum. hakikaten çok önemli. biçok teknik var. partnerinizin verdiği doğal tepkilere göre şekillenir genelde oral seks. sadece glans ya da gövde, testisler ya da kök değil bütünüyle penis orada başrol. bacakların iç kısmından göte kadar bir teknik bütünlük sağlanmalı. ağız içi sıcaklığı ve kayganlığının artırılması çok önemli. ritim, uygulanan güç, penisin ağız içinde temas ettiği dip ve en yüksek yer, partnerin pozisyonu, her şey çok önemli.

orgazm sonrası genelde oral seks bitirilir. çok büyük bir hata. erkek spermleri konusunda garip bir hassasiyete sahip. detaylandırmayacağım bunu. oral seks orgazm sonrası yavaşlayarak bitirilmeli. birden değil. bir de boşalmaya yakın oral seks mastürbasyona dönüşüyor. bu da olmamalı. süreç başından sonuna kadar ağzın ve penisin rol dağılımıyla gelişmeli.

partnerinizi oral seksle uyandırdığınızda ya da gün içinde çok alakasız anlarda oral seks yaptığınızda bu zevki artırıyor. seksin doğal süreci içinde tabii ki de beklenen bir hamle fakat beklenmeyen anlarda yapılması ilişkiyi seksüel içerik olarak çok besliyor.

teknik öğrenin. sürekli aynı git geli yapmak, sürekli sadece aynı bölgeye odaklanmak sıkıcı. partnerin size müdahale edemeyeceği, sizi durduramayacağı, yavaşlatamayacağı bir pozisyon da etkiyi artırabiliyor. önce yataktaki dokunulmazlığı sağlamak lazım belki. ben oral seksi çok seviyorsam partnerim bana ona oral seks yaparken müdahale edememeli. arzuladığım nesneyle aramdaki engele dönüşmektense bu ikiliğe penisi gibi zevk almak şartıyla dahil olmalı.

rimming bütünüyle kırmızı çizgidir. beyler başlarda çok huylanıyorlar ve kendilerini kaybediyorlar, gözleri kayıyor, nefes alışları değişiyor, kasılmalar artıyor ama kırk yıllık evliler gibi üç dakikada başlayıp biten bir seks kimse istemez. lütfen sınırları yatağın dışında bırakın. oral seks bütünüyle teknik bir meseledir. penisin anal ya da vajinal yolundaki git gelden fazlasıdır. çok daha kapsamlıdır. biçok şey süreci etkiler.

çok uzun konu. ama şarap sigara falan bence şov biraz. o sırada başka bir şey düşünebilenini görmedim.