bugün

hala sahip oldugu bir sey icin ovunen kizdir. lan hayat sizin gozunuzde ne anlamadim hala. pollyanna oleli cok oluyor. deliler gibi sevip evleneceginiz kiz saniyormusunuz bir bok yememis olacak bu hayatta. oyle bir dunya yok.
teknik olarak haklı bir övünmedir.
Neden kizlara yukleniyosunuz bu kadar onunla yatan erkek cokmu masum amk.
Her işini memesini açarak halledip sonra "ben Müslümanım sevişmem" diye övünen kızın bir üst versiyonudur.
Toplum baskisindan dolayi bekaretini korumaya calismis fakat kendi cinsel isteklerini karsilamak icin de farkli yollar secmis olan kadin arkadasimizdir.

Bu toplumdaki kadinlarin, sevgili oldugu her kadinla yatmak isteyip, evlenecegi kadinin bakire olmasini dusleyen o gerici beynin baskilarina ve zulmune maruz kaldigi surece genel durumu boyle olacaktir.
Her sevgilimi sikeyim ama karım el değmemiş bakire olsun, gerdekte sihirli değneğimi yedikten sonra da tam bir sexbomb olsun fikrindeki delikanlılara çok bile olan kızdır;

iki damla kan gelmişse namus nişanesi olarak er kişilere yetecektir. Artacaktır.
bekaret arayan erkeklerin belasını da onlar veriyor işte, ne güzel.
yurdum yavşak erkeğine müstehak davranıştır. bu toplum yapısı bunu hakediyor. hemde nasıl haketmek...

babası/dayısı oğluna/yeğenine "oğlum al yazlığın anahtarı karı kız atarsın" derken, babası kızına;

"kız saat akşamüstü 6 oldu orospu mu olacaksın başımıza, nerde kaldın bu saate kadar"

diyor. işte bu şekilde çarpık yapılanmış bir ahlâk anlayışı, kıza değişik erkeğe değişik olursa o kızlarda her türlü şeyi yapar. haklarıdır.

dahası bu kadar zar manyağı topluma bir kısım kadınlar evlenmelerine yakın zar diktirip, vajinasının rengini açtırıp, daraltma operasyonu yaptırıyor. kadınlar kulübü gibi sitelerden okuyabilirsiniz.

peki o adama yazık mı ? hayır. zar zar diye tutturursan, bekâret anlayışın bu kadar sığ olursa hakedersin.

edit : imlâ
Ovunmemek gerek. En azindan esine ozel bisey birakiyor lan.
Türkiye, Endonezya, Filipinler, Pakîstan gibi ülkelerin ortak özelliğidir.