bugün

sözlükte 24 saat online olup entry girmeyen yazardır. madem entry girmeyeceksin ne diye online oluyorsun kardeşim?
açılan başlıkları gödükçe yazacak bir şey bulamayan, yazma isteği kaçan yazardır.
güzel bir okurdur, az ama öz konuşandır.
iki dinle bir söyle lafini benimsemis yazardir.
ota boka entry girmeyen girdiğinde sağlam birşeyler olsun diye uğraşan yazar olabilir.
muhtemelen açılan başlıkların bir çoğu saçma geliyordur.
sözlüğe katkısı olmayan körelmiş korkak yazardır. bu tip çekingen yazarlardan parlak fikirler de çıkmaz pek.

bilgi içerikli entry kasan yazarlar genellikle sıkıcı yazarlardır. okuyanlarıda genelde nicklerin güneydoğusundaki butonları kullanmak için okurlar.
çalıştığı için her zaman entry giremeyen, ancak yazılanları takip etmek için online olan yazardır.
muhtemelen sözlüğün dışında yeni bir sekme açmış ve dizi izliyordur.
sol çerçeve kendisinde yazma hevesi bırakmamakta olabilir.
sadece okuyan yazardır.
aşırı siyaset içeren başlıklardan sıkıldığı için entry gir(e)meyen yazardır.
artık yazar değildir. iyi bir okurdur.
en iyisini yapan yazardır. sürekli entry girecem diye ıkınırsan pek hayırlı şeyler çıkmaz. kalite düşer yani.
offline gözüküp ölümüne entry kasan yazarın tersidir.
yazcak konu bulamayan yazardır. nitekim yazmak zorunda da değildir.
başka şeylerle oyalanan yazar.
saat olmuş 4-5. sol frame durma noktasına gelmiş. tıklım tıklım otobüste zorla ittirilip yeri değiştirilen yolcu gibi gıdım gıdım ilerliyor. gelgelim online kişi sayısı 240 civarları. ve ben çok merak ediyorum , ne halt yiyorsunuz o 240 kişi? amacınız ne karşim?
bir de offline olup entry giren yazar var. (bkz: ben)
seçici bir yazardır, popüler konulardan uzak kalmak isteyebilir belki. olabilir böyle şeyler normaldir.
o gün canı sadece okumak isteyen yazardır.
bu beklenmeyen, bunaltıcı yaz sıcağında bütün gün sokaklarda sıçan gibi sürünerek gezip * entry girmeye hali kalmamıştır.
(bkz: tavazek)
yok benim partim daha uzağa işer..
yok benim takımım en süffferi..
söylemlerinden bıkan

insanların kutsal değerlerine hakaret ederek dikkat çekmeye çalışan trollerin ve formattan bihaber uuserların, başlıkların içine sıçtığı için sözlükten de soğumuş olabilir.

zaman zaman itirafları okur, oylar..

(bkz: eskiden buralar dutluktu)
(bkz: indis)
susmak konuşmaktan daha manidardır diye düşünen yazar olabilir. ya da okumayı yazmaktan daha çok seven yazar da olabilir.
edit : imla
güncel Önemli Başlıklar