bugün

şüphesiz ki çok kolay bir testtir. bize daha zorlarıyla gelin. evet.

https://onedio.com/haber/...i-gecebilir-misin--659816

sonuç:
görsel
bu gurur uludağ sözlük'ün. evet.
Yalan olduğunu apaçık belli eden testtir. Ulan delilik sınırlarını aşmış bir dahi gelip Uludağ sözlük'te mi yazar.
görsel

(bkz: nalan söylüyorsun)
sözlükteki herkes mi dahi amk!

şaşırtan testtir.

edit: ben "bir mağazanın önünü içeren tüm resimleri seçemediğim" için teste başlayamadım arkadaşlar.
allah allah. herkeste aynısımı çıkıyor.
Herkese aynı sonucu veren kandıran testtir.
(bkz: subhanallah)
hiçbir şekilde olumsuz bir sonuç çıkartamayan testtir.

yok efendim duygusal zekası tavanmış, yok efendim ortalama ama potansiyel varmış. delilik sınırını aşmış dahiymiş.

tıklama almak için yapılmış bir başka test.
GCM Forex viralidir.
yorumlardan anladığım kadarıyla çözüldüğünde hep bu sonucu veren test;

"işte hem algısı hem de zekâsı ile fırtınalar estirecek bir beyin daha! Sen yüksek algılama kapasiten sayesinde aralarında ilişki olmayan ve kolay kolay da kurulamayacak soyut ve somut olgular arasında kusursuz ve etkili ilişkiler kurabilen, analitik düşünebilen ve en önemlisi zihinsel işlevleri uyumlu bir şekilde belirli bir amaca yönelik olarak kullanabilen bir bireysin. Kendince geliştirdiğin yöntemler ile problemleri kolayca algılayıp, analiz ederek uzun vadeli çözümler üretebiliyor, bilinmeyenler üzerine somut çıkarımlar yapabiliyorsun. Elde ettiğin bu bilgi birikimini de zihin hazinende saklıyorsun. Bu sayede, nerede, nasıl davranman gerektiğini daima biliyorsun. Ancak en önemlisi ise, aynı şeyi defalarca yapsan bile her seferinde farklı sonuçlar beklemen gerektiğinin farkındasın. Keşke herkes senin gibi akıllıca davranmayı amaç edinse, o zaman dünya daha yaşanılabilir bir yer olurdu!"
kapitalizmin bir oyunu daha.
Uyduruk test.

görsel
sözlükte ne kadar çok dahi! olduğunu gösteren çok faydalı! bir test.