bugün

sohbetin sonu ya küfüre ya da tehdite varacağından yapılması gayet mantıklı olan eylem.
ırkçılıktır.
On yargılı yaklasımın gostergesidir. Her ne kadar sonu guzel bitmeyen sohbetler olsa da onları da kabul etmemiz gerekir.
son derece yanlış bir davranıştır. Birbirinizle iyi geçinin.
acaba sizden önce ki nesillerde sizin için bunları düşünmüş müydü sorusunu akla getirir.
on birinci nesil yazarinin mesaj icerigini dogru secemedigi anlamina gelir.
itünün yari entelijans yarı varoşluğunu, ekşinin burjuvamsı tepeden bakmalarını gördükten sonra bilgi kutsaldır, sen bi bok değilsin on birinci nesil seni ne etsin dediğim durumdur.
Ön yargılı yaklaşımdır.
En azından okuyun. Bunu okuduysanız 10. nesil fakir ama şişman bir çocuk yazdı bunu.
moderasyonun bu tarz mallara karşı hala bir şeyler yapmadığının kanıtıdır. sonra gelirsiniz sözlük çok rerörerö.
Onuncu mesil yazarların (bkz: ben) yaptığı olay. Gerçi ben öyle bişe yapmam da yapan yapıyomuş. (bkz: başlığì açan yazar)
Mesaj atılmayan yazarın sistemli cümlelerinde geçen eylem. Biri şuna mesaj atsın.
yapma hüsnü din kardeşiyiz deyip dikkate alınmaması gereken şey.
kendi ezikliği dışarıya vurmuş yazar(lar) söylemi. **
(bkz: ezik insan belirtileri)
onbirinci nesil olabilir, yaş olarakta sizden 11 yaş büyük olabilirler.
nesiller arası bir kargaşaya sokabilir sen cevap vermezsen o cevap vermezse kim cevap verecek bize.
on birinci nesil olarak asıl ben atılan mesajlara cevap vermiyorum diyerek hedeleyeceğim hadise.
kız ya da erkek olmasına göre değişecek durumdur.
yapılması elzem durumdur. ne bir seviye var ne bir hitap bilme kendini bilme var. cevap vermemek en iyisi. evet.
yalan beyler geçen mesaj attım cevap verdi. kameralara oynuyor. evet.
sanırım birileri var birileri bişiler yapan birileri.
Çoluk çocuğu muhattap almamaktır. Evet.
ayıptır, başıma geldi bi kere. üzülüyorum yani yapmayın böyle.