bugün

11. nesil istemeyen yazarlar "siz doğarken 1. nesil olarak mi doğduğunuz" sorusuna muhatap kalacakları istektir.
ya olm ayda bi iki kere giriyorum şu sözlüğe bakayım az kafa dağıtayım diye yemin olsun bir arpa boyu yol alınmıyor hiç.

ne kadar gerizekalı insanlar var, nelerle uğraşıyorlar.

gerçi imamın osurduğu yerde, cemaat sıçarmış.

abidik gubidik modların bulunduğu yerde de durum değişmiyor maalesef.

artık aşın böyle boş işlerle uğraşmayı.
ben yedinci nesil olarak, sekizinci nesilleri istemiyorum desem hoş olur mu ? olmaz.

sözlükte bir kalite düşüşü olduğu aşikar, fakat moderasyonun pek salladığını da sanmıyorum açıkçası site hit aldığı sürece. almaya daha ne kadar devam eder, orası ayrı.

uludağsözlük eskiden ekşisözlük ile rekabet halindeyken bugün yazarların ekşisözlükteki çaylaklıkların onaylanmasını beklerken takıldıkları bir " forum " a dönüştü. üzücü.
neyleyim uludağı içinde on birinci nesil olmadıktan sonra.. şaka bi yana gerçekten sebebini merak ettim; isteğinin içini doldurabilirsen güzel olur, hemde bize düşünmek için fırsat olur..
yazan oldu mu bilmiyorum. in birinci nisil istimiyiriz. bunu ilk defa yazdım vurmayın.
ama biz burdayız.
ozaman bende burdan yaziyirum butun onbirinci nesil savunucularina seri bir sekilde arti vercem.
hatta herkes birbirine arti versin bu baslik araciligi ile.
başlığı açanın bu başlığı da açması ironiktir.

http://www.uludagsozluk.com/e/27474831/
(bkz: On birinci nesiller kalsın diğerleri uçurulsun)zall dahil.

Bonus: (bkz: on birinci nesil faşizmi)
bir önceki nesillerin başlattığını düşündüğüm kampanya. trolleri çıkartırsanız on birinci nesiller gayet hoş yazarlardır. ergenleri bana bırakın. aforoz edicem onları.
Siz bizi istememe devam edin. Bizi uçursunlar bu sözlüğün nüfusunun 3'te 1'i gider.
bunu diyen 8. nesil olunca , kafama sıkasım geliyor sözlük.*
siz doğarken moderatör olarakmı doğdunuz mallar.
git o zaman seni tutan kim dedirtecek istektir.
ne yaptı la size 11. nesil?