bugün

görsel
ben siniri asmisim artik susmam gerek sanirsam :p
entryleri sözlüğe giriyoruz, sanki başka bir yerlerine giriyoruz gibi tepki alıyoruz.
enteresan.
tanım: insani değerlerden nasibini almamış birisine ait olabilecek istek.
11. Nesil bir yazar olarak 136. entry mi bende armağan ediyorum.
bu entiriden sonra bugünlük 9 entiri hakkım daha kaldığını gösteren mevzudur. söveyim mi len şimdi 9 entiri boyunca he..
söz verince konuşmalarıdır.
altıncı nesili de on birinci nesili de sikeyim, adam gibi entry girin yeter.
ben orta okula belki liseye giderken burnunda sumuk g.tunde bez ile gezen dunku cocuklarin "ergenler" seklinde hitaplarda bulundugu mevzudur.

ahahaha bu nesil mevzusundan yas araligi tespiti yapma cureti gosteren super zekalar hic entiri giremese baslik acamasa keske.
On birinci nesil trollüğü sıktı amk. Kendinizi gelistirip baska konular bulun artik lutfen. Gereksiz bir konu.
topu topu 259 entry'si olan onuncu nesil yazar beyanı. sen ayda 30 entry girmiş olsaydın daha fazla entry'n olacaktı, biliyorsun değil mi?
(bkz: derdini sikeyim butonu)
Bir emri fermandır.

Bre gafiller günde 30 adetten fazla entry girmeyin. Yasaklıyoruz. Evet.
Bu neyin kafası asker ocağına geldikte devrecilikmi çekiyoruz bilmem kaçıncı nesil olan beyin fakirlerinin yazdığı boş başlık ve entryleride görüyoruz. Bu arada bu kafalar çomarlık alametleridir uyandırayım.
görsel
görsel
Gayet mantıklı kotadır. Sözlük böylece rahat bir nefes alır. Evet.
Bir oneridir. Yanlış olan.

Ooo oytun sen miydin yav neyse.
Sözlüğü güzelleştirecek kısıtlama. Evet.
Bugün 40 kadar girdim.

30u sözlüğe geri kalanı sana girsin o zaman.

Destekliyorum.
Sözlüğü muasır medeniyetler seviyesine götürecek emir. Evet.
Takıntılar iyi değildir.
nesil durumuna göre değil kişinin zeka seviyesine göre yapılmasını öngördüğüm sistemdir. Diğer türlü ben dahil birçok kişinin sözlüğü bırakacağı gerçeği de ortaya çıkmaktadır.
30 bile fazladır 10 yeterlidir. Evet.
Sol tarafı rahatacak kural. Evet.
Çocuklara konan kotadır. Evet.