bugün

(bkz: kenar süsü)
ülkemiz için siyasi partiler.. mesela 600 tane milletvekili ve bunların danışmanları, sekreterleri, bilmem neleri neden var?
görsel

Çok fena gözüm dönebilirdi.

Alayını öldürmek.

Ama el kol bağlı işte..

Excornist katliamdır.
j harfi...
görsel
Erkekler.

Erecto ile hepsini katletmek isterdim.

küçük bir işbirliği.

Para isterse bir şekilde ayarlardık.

Patlayama hazır bomba gibiyiz zaten.

Ciddi söylüyorum arınma gecesi gibi olur ak 47 ile terörist kesilebilirdik.

F-16 versin bombalarım.

Sıkıntı olabilir.

Çok rick morty izledim galiba neyse.

Erecto ile içlerinden geçerdik...

Darbe gecesi bir tık üstü.

Gözüm dönebilir.

Her her yanar.

Katliam.
Sigara viski ve nargiledir şüphesiz..
(bkz: evlilik)
özellikle boşanma oranlarının arttığı bu dönemde pişmanlıklar da aynı hızla artıyordur.
ki genç yaş evliliği de geleceğin çakıl taşlarıdır.
recep tayyip erduvan, recep tayyip erduvan.
cahil, saygısız, eğitimsiz bütün tipler olmasa da olur. gereksizdir bu mallar.
bence erkekler. ne gerek vardı allahım dedirtiyorlar her gördüğümde.
görsel
bana ait bir kadın.
görsel
(bkz: sevgili)
(bkz: beşiktaş)

Biz galatasaray ile bu ligi fazlasıyla heyecanlı hale getiriyoruz zaten.
(bkz: uefa avrupa ligi kupası) şl ile karşılaştırıldığında hakikaten çok sıkıcı.
Bazen düşündüğümde kendim için vardığım sonuç olmasam da olur. Hayata karşı eğer bu bir savaşsa bir başarım veya zaferim yok. Kendimi bildim bileli geçmişe baktığımda sadece beceriksiz biri olduğumu gördüm. Üstelik birkaç rahatsızlığı taşıyor bünyem. Bu sebepten zannedersem ben ölmeliyim diyorum bu ara çünkü ; işlerim bozuldu yaptığım işbaşvuruları karaciğerimdeki rahatsızlıktan dolayı geri çevrildi. Şu an hiçbir işe daha çok yaramaz hale geldim ve soruyorum bana vermek istediğin öğreti nedir acaba allah'ım diye. Bir sonuca varamadım. Bazı ticari denemelerim boş olduğu gibi beni maddi anlamda büyük zararlara uğrattı ve şaşırmadım buna. Yaşım 30 u buldu ve kaybediyor dürüst olmak gerek bu durumdayken evlilik düşünmek ancak karşıdakine azap olur kaldı ki hayata benim gibi bakacak (bundan kastım ben hiçbir şey hayranlığı taşımam mal mülk umrumda değil saçma adetler ve gelenekler de önemsiz mühim olan birliktelik birbirine yetebilme durumu) kimselerin var olduğunu da düşünmüyorum insanlar bir sele kapılmış gidiyor buna üzülüyorum kendi küçük ütopyamdsn bakarken. Sosyal medya köleliği, etiket marka ve fiziksel dış forma dayalı kölelikleriyle mutlular. Ben mutlu değilim ve onları sevmiyorum. Bu yüzden onlar olmasa da olur diyorken daha pratik bir çözüm beliriyor ; olmasam da olur, nihayetinde bu daha kolay ve zahmetsiz.
Moral bozan ve karamsarlığa iten başlıktır.
neden bilmiyorum.*
kaslı bacaklara sahip olmayan bir kız. olmasa da olur.
(bkz: Matej Mitrovic)
Pazar günü erken saatlerde matkap kullanan komşu.hiç var olmasa da olur.
- karadenizliler.
- karnabahar.
- şahan.
- konya.
- fatih terim.
Kibir
ihanet
Yalan davranış, söz
Katliamlar
Tecavüzler,tacizler
Yoksulluk
Abartilmis markalar
Dedikodu
Ahlaksızlık
....................

Bunlar olmasa da olur hatta çok çok çok daha mükemmel olur. Daha iyi bir (bkz: insan) hayatı için........
birincisi botoks
ikincisi silikonlu dudak, çok net.