bugün

Akıllı bir kızdır. Bu yaştan sonra çocuk büyütecek değiliz. Olgun ve ağır olsun boyu da 1.80 olsun. Benim olsun.
(bkz: halis toprak)
fakir olgun mu zengin olgun mu sorusunu akıllara getiren kızdır.
Akıllı ve ne istediğini bilen bir kızdır.
Olması gerekendir.Tersi kızlar ciddiye alınmamalıdır.
olgundan kasıt, yaşı kendinden 10-15 yaş büyük, parası pulu olan adamsa,

babasıyla ciddi problemleri olan sorunlu bir kız ya da, para sıkıntısı çekmek istemeyen bir kevaşedir. ya da ikisi birden.
Akıllı ve ne istediğini bilen bir kızdır.
türlü türlü nazlar yaparak erkeği kendine aşık edecek kızdır, erkekler 20;li yaşlarda naz falan çekemezken, olgunlaştıklarında çok hoşlarına gider.
Olgun davranan erkekle hayatini surdurmek isteyen kizdir. Saygı duyulmalidir.
dolgun kızlardan hoşlanan erkek istemiyordur.
Yaşıtlarına güvenmeyen kızdır. Kendinden büyük adam ayran gönüllü olmaz gözü dışarda kalmaz sevince iyi sahiplenir küçük kızı büyük adam.
Ne istediğini bilen zeki bir kızdır.
Bizzat benimdir.

80 yaşında görmüş geçirmiş Olgun erkekleri çok seviyom yane.
çocuk ruhlu bir erkeği hiçbir kız istemez çünkü.
korunmak isterler ve güçlü bir erkek olmalı hayatında. evet hak veriyorum.
Bakalim olgun erkekler de bizden hoslaniyor mu?
Sana nasil bise lazim diye sorulasi kizdir.
olgunluk yaş bakımındansa pek uygun görmüyorum. ornek verecek olucaksak 20 yaşındaki kızla 30 yasındakı adam aynı dusunemez hayata bakıs acıları daha farklıdır.
olgunum - dolgunum. işsizim. dediklerinize göre penis boyunun - eninin de bir önemi yokmuş. bok gibi param var. niye olmuyor açıklayın. zekalıyım da ayrıca.
pipisi kalkmayan erkek seviyordur.
fakbadim dir. aramızda 12 yaş var.
sıkça rastladığım durum. çoğunlukla kendimden büyük kızlarla muhatap olmuş ve belkide bu yüzden dahada olgunlaşmışımdır.
23 yaşında olup 38 yaşındaki hatunla sevisebildiysem gayette olgunumdur.
baba sevgisiyle büyümemiş çocuktur. o sevgiyi onda arıyordur.
Armut seviyordur. Evet.
Sana baba sevgisi veriyorum diyen artniyetli erkeklerin elinde heba olabilir. Dikkatli olsun.