bugün

Beşiktaş a gelince millî takımı hayal olan topçu. ismi dandik bi bundesliga takımında olsaydı şimdi millî takımda idi.
şu performansını galatasaray veya fenerbahçe formasıyla yapsaydı milli takımın değişilmezi olurdu.
10 numaranın yükümlülüklerini yerine getirecek potansiyel'de bir oyuncu değildir.
Beşiktaşlıyım.
Yetenekli bir oyunucudur tamam eyvallah ama son vuruşlari berbattir hatta bu arkadaşta son vuruş diye birşey yoktur . Bjkli olmadiğim halde kaçirdiği golleri görünce sinirim bozuluyor birde bjkli olsam kaçirdiği goller yüzünden sinir hastasi olurdum .
öyle gol sevinçleri yaşıyor ki bu adam, sanki takımı işi bitirmiş, her şey güllük gülistanlık. büyük takımlardaki bazı futbolcuların bu kayıp haftalarda ciddi stres altında olduklarını söyleyebiliriz, özellikle tecrübelilerde durum bu. ama bu adamın özgüveninden hiçbir eksilme yok gibi. tebrik etmek lazım valla. ya da biraz vurdumduymaz bir arkadaş bu.
emre Çolak ya dA krasic balonundan çok daha iyi futbolcu.
23 Subat 2013 sivasppr macinda gostermis oldugu performans ile cok iyi bir oyuncu oldugunu kanitlamistir. umarim kendini daha da gelistirir.
AZ ONCE LIGTVDE BESIKTASIMIZIN COK IYI OYNADIGINI VE SIVASSPORUN POZISYONU OLMADIGINI SOYLEDI. BEN BASKA MAC IZLEDIM GALIBA!
3 mart 2013 beşiktaş fenerbahçe maçında son saniyelerde gol atarak beşiktaşa galibiyet getirmiş oyuncudur. sürekli değişkenlik gösteren bir oyuncudur gerçi. normalde böyle birşey yapacağını kimse düşünmez. helal olsun, ne diyelim! * *
ilk defa sempati duyduğum kartal. *
Yanılmıyorsam bu sezon 9. Golünü atmıştır beşiktaş ta. Valla oyun olarak belki yeterince iyi değildir ama skora beklenenin çok üzerinde katkı yaptığı ortada.
maçın 90+3 üncü dakikasında 92 metreyi 3 saniye duraklayarak 14 saniyede koşup kahraman olan oyuncu. seni milli takıma almayanlara ayıp hırsın yeter!
Özverili oyuncu. Belli bir süre sonra oyunu bırakan tiplerden değildir. Defansif özelliğini geliştirir ve son vuruşlarını düzeltirse süper olur onun adına ve Beşiktaş için biz taraftarlar için.
Bugün ki maçta bok gibi oynamasına rağmen attığı golle kahraman olan futbolcu.
90+2. dk ya kadar kendine küfür ettiren , sonra çıkar yeter bizimde haysiteyimiz var deyip 90+3 dakika da gol atan futbolcu.

beni iyi göt ettin canım.
90 dakika bok gibi futbol oynayıp 2 kritik hamlesiyle maçı kazandıran adam.
beşiktaştaki kariyeri kısa süreceğini düşündüğüm oyuncu . tek futbolcu gözü bende mi var bilmiyorum ama bu adamın sorunu ne kalite, ne hız , ne de motivasyon. aslında hepsi var bu takımda oynamak için ancak performasyonunu 90 dk. ya sığdıramıyor bu arkadaş. maç içinde düşüyor , düştükçe düşüyor . ben altyapıda oynarken hocalarımın benim hakkımdaki rapordu bu. yapıcak bişey yok bu konuda , bünye meselesi. sergen yalçın da 60 dan sonra sapıtan bir oyun stiline sahipti mesela. olcay da böyle oyuncu ya son anlarda ya da ilk devre oynayabilecek 35 lik oyuncu gibi , kaderi bu , böyle yararlanılsın o da yeter
dün kötü oynamasına rağmen çok top çalmıştır.

o değil de koray gibi senelerce sürecek bir tezahüratta geçecektir ismi.
Atamadığı gollere kızsak da atınca da diğer takım taraftarlarını kızdırıyor, işte böyle bir adam.
bu tezahurat en çok koray a yakışıyor ama sana da çok yakışacak.
girişimiz olay!
çıkışımız kolay!
nasıl koydu ama,
90 da olcay!
(bkz: koray avcı)
fenerbahçeli taraftarların ,en çok küfür ettiği futbolcu.
fenerbahçeli taraftarların küfür etmediği oyuncu. aksine tebrik ediyoruz kendisini.
f3n3rbahç3 efsanesinin baş mimarıdır.
fenerbahçeye attığı son saniye golüyle beşiktaş tarihine adını yazdıran,hatıralardan silinmeyecek futbolcudur.
andorra karşısında , milli takım formasıyla ilk maçına çıkmıştır.