bugün

oha bu hala futbol oynuyor mu? severiz kartalı...
Tekniği yoktu fazla ama hırsı iyiydi.
ankaraspor'a transfer olmuş.

görsel
34 yaşında futbolu bıraktığını açıklamış.

https://www.posta.com.tr/...aktigini-acikladi-2372561
futbolu bırakmış.
görsel
Gün itibariyle Trabzonspor ile yolları ayrılan, Göztepe ile anlaşması muhtemel futbolcu.
Trabzonspor’la yollarını ayırmış futbolcu. Evet.
görebileceğiniz en çöp oyunculardan.
Kendisinin tek yaptığı şey Galatasaray düşmanlığı.
beşiktaşın efsanesidir.
devre arasında geri dönmeliydi.
tsl nin gördüğü en underrated oyunculardandır.
beşiktaş a geri dönmesi gereken eski dostumuz.
o gidince tiki taka futbolu da bitti.
ozzy-babel-burak-adem ile iyi bir hücum gücü oluşur.
tipine bakınca zihninizde, "merhaba ajun abi, ben almanya'dan geliom, biit baks yapajam" diyen bir yarışmacı canlanması muhtemel olan trabzonspor'lu futbolcu tanesidir.
Tam bir loser bu eleman.
cimbom taraftarının ooo gerizekalı diye tezahürat yaptığı topçu...

ee helal olsun Göte göt denir bizim orada..
Bugün sahada köpek gibi koşacak olan tip. Beşiktaş maçında dikine tek pası yokken şimdi neler yapacak görün izleyin. Trabzonsporlularda anca kupamızı verin diye ağlasın. Dört tarafını Beşiktaş işgal etmiş. Evet.
fegouliye ve ndiayeye yaptığı pisliği unutmadık bu gün futbol hayatının bitmesini içten diliyorum.
görsel
64 dakika boyunda sahada dolaşıp çıkan yetenek fukarası. Ekmek yediği takım yerine eski takımı için oynuyor resmen. Sorsan çok adamdır. Çakal. Evet.
görsel
"Bir Mario değildik ama peşinden koştuğumuz prensesimiz vardı."

görsel
trabzonsporun muhteşem sol ayagıynan yabıstıran top tepicisi.
muhteşem sol ayak neyin kafası bu??

görsel
pozitifliği ile oynadığı kulüplere takım kimyası kazandıran futbolcu. beşiktaş'a geldiğinde takım dağınık bir görüntüde olmasına rağmen iyi bir performans gösterdi.
3 maç ceza almış futbolcu. Evet.
->

dakika 1.31 den itibaren izlersek:

olcaycığım faulü yaptıktan sonra atılacağını gördü. hakem elini sarıya götürüyordu 2.den atılcaktı. hakeme bi kere baktı lan dedi bu beni atacak bari yanımda birini götüriyim.
bu şerefsizlik değil pratik zekadır. kazanmak için herşeyini vermektir.
*
keşke gitmeseydi beşiktaştan.beşiktaşta su an çirkef, bu işi yapacak adam yok işte..örnek; bizimkiler futbol oynamaya calısıyor fener kalkıp çirkeflik yaparak maçı kazanıyor anlatabiliyor muyum

00.00 ı bekledim ki üstte kalsın, olcaya sövenler yaptığının şerefsizlik olmadığını anlasın.olcay şahan adamdır. bu entry 5 saniye içinde kendini imha edecektir sevgilerle.

not.taliscaspor
güncel Önemli Başlıklar