bugün

çocuklara bir de gerçeği seçme şansı vermektir. hatta bunun yanında seçmeli incil, tevrat dersleri de verilmelidir. bırak bakalım çocuk seçsin, madem seçebiliyor çocuk yaşta.

not: şimdi maymuncular gelecek 'çocuklar maymundan geldiğine mi inansın' diye dünyanın en bilmiş tavrıyla dünyanın en saf entrylerini girecek. maymuncular da atsızcılar gibi oldu. iyi oldu.
milli güvenlik dersi kalkıyo seneye koyu atatürkçü öğretmenlerimiz de artık emekliye ayrılıyorlar, dindar gençliğin temellerini atarken uygulanan adımlardan biridir bu.

lisedeyken milli güvenlik hocamızın bir lafı vardı; atatürke laf edenler bilin ki amerikanın paralı uşağıdır.

çok doğruu
(bkz: uykunuz gelmiş çocuklar hadi yatın)

hiç bir zaman olmayacak olandır. rüyalarda belki görülebilir ama o bile saçma lan. evrime inanan var mı hala bu devirde?
"ateizm=evrim" zihniyetini benimsemiş, sırf darwin ateist diye ateist olmuş, yetmez gibi evrimi de ateizmin üzerine tescillemiş cahillerin seçmeli dersi.

not: "seçmeli ateizm dersi" denseydi ağzımı açmayacaktım, hatta "eğer seçmeli kuran dersi olacaksa eşitlik adına olması gerekendir" yazacaktım. işiniz gücünüz saldırmak anasını satayım, iki satır düzgün konuşmayı bilmiyorsunuz, ateist olunca adam oldum sanıyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar