bugün

Okul sinavlariyla ygs nin soru tarzının farklı olmasindan kaynaklanan durumdur.
Kim milyoner olmak isterde ilk soruda elenen profesör gibi.
Diğer öğrencilerle aynıdır. Çoğunluk sahip olduğu başarıyı devam ettirmiştir, tecrübeyle sabittir. Kişinin hangi okulun birincisi olduğu da önemlidir doğal olarak.
Bizim okul birincisinin ilk 150ye girerek başarıyla geçtiği imtihandır.
Bizim okul birincisinin 350 küsürüncü olarak aşırı başarıyla geçtiği imtihandır.
şöyle bir gerçek vardır yaşanmıştır.
okul 1.si uzaktan tanıdığımız günde 16 saat ders çalışıyordu.
sınavda 1.oldu.
tv ye çıktı açıklaması şu "günde yeterli verimli 4 saat çalıştım." ki bunu söyleten medya. neden söylettiği de malum. genel algının pozitif olması. ama rezalet ve tembel olduğumuzu kabullenme erdemini yaşayamamaktayız maalesef.
Okul ikincisiydim. 278 yapmistim.
hangi okulun birincisi olduğuna bağlıdır. çeliktepe cengizhan lisesi birincisi de kendini birinci sayıyorsa böyle mal bir duruma düşmesi olasıdır.

ankara fen lisesi ya da izmir fen lisesi birincisi olmadığı kesindir.
bizim bir arkadaş vardı ygs 2014 59.suydu. ygs sonrası bütün zamanını gece yarılarına kadar skype da muhabbet ederek geyik yaparak geçirdi. sonunda lys'ye girdi ve 6500 gibi bir sıralama yaptı. bu sora onun için çok kötüydü çünkü bir 59. olarak boğaziçi elektrik elektronik kazanma ihtimali sıfırlanmıştı. o da ailesinin zoruyla kendi şehri olan kayseri'de erciyes üniversitsi tıp fakültesine girdi. iyi mi yaptı bence hayır. bana sorarsanız tıp pişmanlıktır. doktorların halini görüyorum. çok fazla doktor tanıma fırsatım oldu ve çoğu mutsuz.
güncel Önemli Başlıklar