bugün

Sabır dilediğim gözü yaşlı kişi.
hiç sevmeyip antipatik bulduğum siyasetçi. gel gör ki dünkü gözyaşları yüreğimi parçaladı. aklımda kaldı. allah rahmet eylesin.
Türk siyasetçi. az önce eşini kaybettikten sonraki bir fotoğrafını gördüm facebook da ve tanıyamadım. yorumlardan kim olduğunu anladım. bir insan 1 haftada bu kadar değişirdi. acın içimi sızlattı oktay vural, mekanı cennet olsun ablamızın, başın sağolsun...
bir futbolcuyu maç sonrası tekmelemesinden sonra anladım ki bu adama fırsat verilse şampiyonlar ligini bile alır. çok hırslı bir teknik direktör.
çok kısa aralıklarla babasını, abisini ve eşini kaybetmiş kişi. allah sabır versin.
394. bir futbolcuyu maç sonrası tekmelemesinden sonra anladım ki bu adama fırsat verilse şampiyonlar ligini bile alır. çok hırslı bir teknik direktör. (kodugumun cakali, 17.11.2014 15:30)

la bu siyasetçi vural.
Türk'ten çok Türkçü.
2.lig topçu isimli şuanda sakallı vekil.
Sol görüşlü biriyim ama sonuçta insanım hepimiz insanız allah sabır versin tersini düşünen insan değildir.
başı sağolsun. allah ona ve evlatlarına uzun ömür versin.
cenazede ağlarken içimi cız ettiren benide ağlatan adam.
ölüm koskoca adamı böyle yıkıyor işte..
evlatlarına ve sana sabır versin allah.
Türkiye'de siyaseti en iyi yapan adam.
keşke her erkek hayat arkadaşına böyle sadık kalsa.
Adam gibi adamdır.
Kardan adamlı eylem yapıp saltanatı yıkmıstır. Çok sevdiğimdir. Kova burcudur.
fazlasıyla düzgün ve naif bir adamdır. kanaatimce ziyadesiyle kültürlüdür. şayet bir siyasi oluşum içinde bulunacak ve birinci adam olacak olsam yanımda kendisi gibi düzgün ve akıllı bir insan olması temennim olurdu.
mhp'nin vitrinidir. varın gerisini siz düşünün.
fırat çakıroğlu'nun şehit edilmesini meclise taşımış ve konuşurken gözleri dolmuş olan adam gibi adam.

https://www.youtube.com/watch?v=EemNZ74wmP4

bugün de izmir'de şehit kardeşimizin cenazesinde olacak.
yeğeninin pkk saflarında olduğunu öğrendiğim mhp ci. tüfi sana utan utan.
yeğeni pkk saflarındaymış. ee akp nin safı, sâfi pkk zaten. ona neden gık çıkmıyor.
kendisine yeğeni pkkda diye iftira atacak kadar alçaklaşmış pkk yamaklarına ağzının payını vermiş olan adam.
ayrıca dava da açacağını bildirdi

(bkz: oktay vural ın pervin buldan a dava açması)
Mizah anlayişi yuksek siyasetcidir.
Mhp'de ağzı laf yapan az m.vekillerinden biridir.
Adamın konsantre halidir.
az önce samanyolunda konuşan kişi.
dinleyin akp liler.
güncel Önemli Başlıklar