bugün

sanıyorum ki bi yazarımızın nikneymi, ama eğer ki "oksijensiz su" şeklinde olsaydı H2 den ibaret olan element derdim
Abır sünepesinin yavşadığı yeni kurban. Nefes alan her dişiye yavşıyor amk. Tutun şunu.
Nicki kız gibi , olabilir. Sonunda da su var.
icardi1905'in fake'dir. Silinebilir.
bazı nickleri dalga geçer gibi yazma çirkinliğini marifet zanneden kötülüğün yuttuğu trollerin iddia ettiğinin aksine kız zannetmediğim, sadece sempati duyduğum yazar.
--spoiler--

abır kız zannediyor orası kesin...

--spoiler--

Sonunda ispat için yapacağım şey ektedir.
görsel
canım sen ne istersen ben o olurum sen merak etme. sen yeterki iste.
oksijensizsu

Yapmayın öyle bu gidişle aşık edeceksiniz kendinize.
abır kız zannediyor orası kesin...
--spoiler--

kızmıymış

--spoiler--

Canım sen ne istersen ben o olurum sen merak etme. Sen yeterki iste.
Ben orada galatasaraydaki icardiyi kastettim.
https://www.uludagsozluk.com/e/46981950/

Bu entryde sayın icardi1905 nickli yazara laf sokmuştur.
cidden daha da sevdiğim yazardır. seni buralarda gördüğüme hep mutlu oluyorum.
Kime laf sokmuşum ya. Hepiniz benim bebeklerimsiniz. Laf sokup “Ya sen salak mısın alındın mı” diyen kız gibi hissettim neyse.
arada laf sokma sevdası tutsa da çok sevdiğim bir başka yazardır. iyi niyetini bildiğim için rahatım.
kendi fikrini yöneltmekte sonuna kadar haklı olan yazardır. ayrıca iyi niyetli, halden anlayan biridir. teşekkür ederim.
Hiçbir zaman sağlıklı bir ilişkisi olmadığı için ilişkiler hakkındaki tavsiyeleri dinlenilmemesi gereken yazardır.
ilişkiler hakkındaki bir entrysini görüp '' romantizm de seks de ideal bir ilişkide ölçülü biçimde bulunmalıdır yoksa ilişki sağlıklı olmaz '' demek istediğim, bazen entrylerini çok beğendiğim, bazen de hiç beğenmediğim yazar. bir türlü ortası olmadı.
komik entry girmek yasak mı ?
An itibariyle kopernik pizzası ceosu olmuştur.
Yakışıklı erkeklerin 31 çekmeyeceğini iddia ediyor, yakışıklı erkeklerin pipileri vardır.
Yakışıklı erkeklerde 31 çeker.

Kınım kınım kınadığım yazar.
bazen ciddi konularda şamatalı yorumlarına rastlayıp üzülsem de sevdiğim bir yazardır.
mutlu ama yakın olsun diyor. donuzlamadı yani çocuklar gibi sevinebilirsin.
tanımam etmem de son birkaç başlıkta çok fazla farklı fikre sahip olduğumuzdan gıcık olsam da üsluplu biçimde entrylerini yazdığı için saygı duyduğum yazar. saygılarımı sunarım.
Sözlükte yeni gördüğüm kalemi güçlü yazar.
Keşke reel bir dişi olsaymış yazarı.