bugün

Muhteşem yüzyıl da muhteşem oynamıştır, mimikleri, yürüyüşü, gülüşü ,savaşması, komple bir oyuncudur.
Sabetayistmiş.
Hakan muhafızda rol kesemeyen oyuncu. G.tü göbeği de salmış iyice. 1460’lara dönüldüğünde kafasına taktığı kavukla bizi muhteşem yüzyıl’a götürdü. Bu adam kafasına bir şey takacak hacı.

Eşek gibi kilo aldığını söylemiş miydim. Ulan 15 kilo verse acayip cool olacak. Yanlardan taşınca olmuyor.
Ülkenin en iyi oyuncularından bir tanesi. Gerçekten kendisinin oyunculuğunu izlemek büyük bir zevk. Evet.
Hatırla sevgili dizisindeki necdet rolüyle aşkı anlatan insandır. Diziyi yakın zamanda tekrar izledim ve böyle seven bir adam bulmayı hayal ettim.

Ayrıca çok yakışıklı olmasa da karizmatiktir. Kilo almıştır evet ama bu onun enerjisini değiştirmez.
Nathan Drake'e yaptığı dublaj ile beynimden vurulmuşa döndürdü, rezalet bir şey bekliyordum ve itiraf ediyorum Nolan North kadar iyi seslendirmiş, oyunda Nolan'ın sesini değil Okan'ın sesini arıyorum. Bir insan bu kadar mı sağlam dublaj yapar? Nathan Drake'den sonra çok seviyorum kendisini. Seslendirme sanatçılığı yapmaya devam etsin.
türkiye'deki en jön erkeklerden bir tanesidir. üslup, oyunculuk, karizma fazlasıyla var kendisinde. halit ergenç'ten kat kat iyi oyuncudur kendisi.
soy adına her seferinde güldüğüm adam.
Serseri dizisinde ömer rolünde oynamıştır.
Kanımca çok ama çok iyi oyuncu.
türkiye'deki en jön erkeklerden bir tanesidir. üslüp, oyunculuk, karizma fazlasıyla var kendisinde. halit ergenç'ten kat kat iyi oyuncudur kendisi.
cekici olmak icin yakisikli olmanin sart olmadigini kanitlayan aktör. Yılan Hikâyesi den beri hastasiyim hic degismedi. kilo almis diyorlar viz gelir tiris gecer, adam hala karizma, degisik bir aurasi var. sesi de on numara, muhtesem yüzyilda siir okudugu sahne aklimdan hic cikmaz mesela

neyse yeni sevgili yapmis, hayirli olsun.

toplasip bana 39 Basamaka bir bilet alsaniza allahsizlar *
(bkz: charles hamilton)
"Abartılmış oyuncu" olduğu söyleniyor. Oyunculuk gibi binlerce insanın olduğu bir iş alanında kimi abartabilirsin ki? O "abartma" işini nereye kadar taşıyabilirsin ki? Muhakkak işini iyi yapanlar ön planda olacak. Demek ki işini iyi yapmaktadır ki hala oyuncu kalabilmiştir diye düşünüyorum. aKSi TAKDiRDE YERiNE KOYABiLECEĞiN BiNLERCE iNSAN VAR.
pargalı ibrahim
veya makbul ibrahim paşa
veya maktül ibrahim paşa.
abartılmış bir oyuncu. serseri dışında düzgün işi yok açık ve net.
aşik olabilirim. kalp kalp.
kung fu panda animasyon serisinde po'yu seslendirir.
vatanım sensin kadrosuna dahil olmuş oyuncu. sultan süleymanla pargalı ibrahim gene buluştu. evet.
Nedense çok itici buluyorum ben bu adamı kendisinde inanılmaz bir ozan güven havası var.
yakışıklı değil ama böyle bi çekici mi desem garip bir şey.
Serseri dizisinde oynardı ey gidim ey o zamanın en yakışıklı oyuncularındandı. Sonra pargalıyla iyice sevdirdi kendini simdilerde kayıp.
benim gözümde üstad denilecek yaşa gelmemiş oyuncular içerisindeki en iyi oyuncudur türkiye'de.

kah serseri olur, kah idealist bir gazeteci, kah devrimci, kah pargalı devşirme ibrahim paşa. her role bürünebilir bu adam.
sağlam adamdır.
Kılkuyruğumsu.