bugün

ben ayı gibi gülüyorum hem de. cem yılmaz'dan çok çok daha komik olduğu kesin.
Sonunda biri dile getirdi. Kesinlikle doğru olan önerme.
Cok yanlis gelmissiniz. Izledigim en samimi ve gercekci sovmendir arti olarak komik taraflarida vardir.tabii bence .
Kardeşim gülmek istiyorsan git fıkra oku. Adam espri yapmıyor nükteli konuşuyor isteyen güler isteyen ağlar.
Bence adaminda ben acaip komigim bana gulun gibisinden de bir iddasi yok.
Onun yaptığı espriler herkese hitap etmez arkadaşım cem yılmazla karıştırma onu.
"Bugün cok fasistsin. Benim kapalı alanda sigara içmeme izin vermedin seni zehirlememe izin vermedin bu yuzden sen fasosun" bu tarz bir düşünce yapısına sahip olan insanın ne komik olmasını bekleyebilirsin ne de zeki eleştiriler yapan bir adam. Kanalizasyon diye film cek sonra git tv kanallarından ödül al. Hadi oradan
okan Bayülgen daha ziyade iğneler espri yapmaz. iğnelemeleri de komik olur bazen. tüm olayı bu. espriyi cem yılmaz yapar, beyaz yapar.
adam o kadar komik değil ki başlığı "okan bayülgen in hiç olmadığı gerçeği" diye okudum. aynı cümle içinde kabul edemiyor beynim.
acun ızleyın aq . nıye triplere giriyosunuz.
Mevzu bence gülüp gelmemekte öteye artık bir değişim gerektiğidir. Konuklarına artık hiç mi hiç söz vermez oldu. Sürekli aynı şeyleri tekrarlamalar gerçekten sıkıyor. Senelerdir çok az bölümünü kaçırdım belki ama artık hiç keyf vermiyor.