bugün

tırnak yapısı uzun olanlara çok güzel olur. tırnaklarını uzatanlarda ne kadar hijyenik olsa da mide bulandırıcı bir görüntü verir.
Tırnak modası .
Sürmesi keyifli,çıkarması tam bir işkence olan tırnak boyası.
kırmızısı makul olan.
Tırnakları minnacık olan kızların sürmesinı önermediğim hede.
tırnak boyası.
sahip olduğum oje sayısını bilmiyorum fakat 100-200 arası her ton ve her markadan mevcuttur.
mat, manyetik,glam shine ve normal kozmetik dükkanı açsam zengin olurdum.
Harika bir kokusu olan kozmetik ürün.
Kadin elinin kiyafetidir. Ojesiz el ciplaktir.
çinde milattan önce 3000lere varan bir tarihe sahip kozmetik ürünü. Eski mısırda da sınıf ayrımını belli etmek için kullanılmıştır. zenginler parlak, özellikle kırmızımsı renkler, fakirler daha soluk renkler sürermiş bu dönemde.
kenarlara taşmasa daha iyi olacak, parmakların, standart şeffaflıktan kurtulduğu boyamsı şey. ufak bir şişesi, bir de fırçası bulunur.
kurması tam bir olay olan güzellik malzemesidir. sırf onların bu durumu yeni ürünlerin çıkışına neden olmuş oje kurutucular piyasaya çıkmıştır.
Taptığım şeydir. Eli ayağı güzelleştirir. Giysilere uyum sağlar. 2 giysiyi birbirine uydurur.
kadın elini hoş kılan malzeme.
Dumanın en iyi şarkılarından.
Benzerinin yapılamayacağını düşündükçe daha çok seviyorum.
koyu mor renginden hoslandigim tirnak boyasi.
nickime ilham veren.

sen icat edilmesen ben ne yapardım.

tenk yu fransızlar.
icadı m.ö. 600'lü yıllara dayanır.

çin hanedanı kadınları, kleopatra tırnaklarında ojeyle ortalıkta fink atarken fransız kadınları bir karış kol kılıyla, bıyık ve favoriler ile geziyordu ortalıkta.

gece gece bilgi içerikli entry girdirtmeyin adama.

cahil cahil konuşmayın!
elleri güzel olan kadın için ekstra bir güzellik unsurudur. çirkinse can kurtarır. ama kurumasını beklerken verem olabilir hatunlar.
kadınlar niye tırnaklarını boyuyorlar. erkeklere güzel görünmek için boyuyorlarsa hiç gerek yok. erkeklere küçük ve kaygan olan yeter.

şimdi cinleriniz tepenizde toplansın ve inlesin tüm boyalı parmaklılar.
Kadinlarin , erkeklerin en cok onemsemedigi sey olmasina ragmen deli gibi kastirdiklari estetik materyal. Cidden umrumuzda degil eflatun ya da mantar rengi olmasi.
onsuz olmaz.
Bazen kadinlara tüm özgüvenlerinin parmakuçlarındaymış hissini veren zehirli sentetik madde.
Mat serisini satin aldigim madde. Muthis birsey 30- 40 tane mat ojem var bagimlilik gibi. Mat bordo tek gecer. görsel görsel
Nefret ettiğim kozmetik ürünü. Hele 80-90 kiloluk kızlar falan sürüyorlar ya. Ne bekliyorlarsa artık.
böyle elleri olan kızların neden sürdüğünü merak ettiğimdir. (böle : http://hizliresimyukle.com/image/BFu4 ) *