yeni gelmiş sözlük dişisi, hoşgelmiş.
inşallah koministimamdır hoşgelmiştir.
uludağ sözlüğün belirli gün ve haftalarında gelmiş yazar. (bkz: komistimamın sessiz gidişi)
koministimam'ın fake hesabı olmadığını dile getiren, akabinde nickimin kenarı'nın fake hesabı olduğunu öğrendiğimiz garip yazar.
her halükarda silik olan bir yazarın yeniden doğuşudur.
(bkz: bende bi hareketlenme oldu)
inşallah toptur. merakla beklemekteyiz.
Hemcinslerini yeri gelir savunur, yeri gelir yerin dibine sokar. içi dışı bir yazar.
bi değişik insan.
Bi güzel insan.
saygılı, seviyeli, kültürlü yazar.
her fırsatta bayan olduğunu dile getirip benim antipatimi kazanmış olsa da diğer yazarların seviyeli olarak hitap ettiğini görmüş olmam ne kadar önyargılı olduğumu gösterdi bana. sanırım ilerde seveceğim bu yazarı.
Açtığı başlığı ve entry değiştirmeden kopyalayıp, itü sözlükte açıldığını gören yazar.

(bkz: beni ağlatmaya kimin hakkı var diyen kız)

ayıp yahu.
erkek yazar. sazan avında. hoş gelmiş.
ergenimsi yazar.
Kıskanılan yazar. Net.
Yıllardır aynı tepkiyle karşılaşan yazar. Bir bitmediniz ya. Harun abi, kezban, sazan avı falan. Güzel güzel devam edin.
Kendi nickaltını kendi dolduran yazarlardan.
tepki olarak gelmiştir.

edit: doğruymuş.
Özgürce yazamayan, düşüncelerini, yaşadıklarını yazamayanlara tepki olarak gelmiştir.
ekşi sözlük'ün kadınlar günü açılımı ile alınmasına rağmen hala burada da yazmaya devam eden yazar. insan ilk başladığı yeri kolay kolay bırakamıyor. kaç sene oldu sonuçta. zall ile beraber büyüdük gibi...
istiyo bu yazar istiyo.
istiyo bu yazar istiyo, kamillerin açığa çıkmasını istiyo. koşun koşun...
giderli yazar.
edit: lcw ya gideri yok yalnız. *
bir benzeri için :

(bkz: the guardian of virginity)
kimsenin benzeri olmayan, kendi tarzında yazan yazar.