bugün

bir de bildiğini sanarsa daha da kötü.

http://www.youtube.com/watch?v=EpYGKNWsRKY&feature=related
artık nesli tükenmiş kızdır.
cinsim adına örnek vermek gerekirse -ki gerekir- sırf biliyor olmak için biliyorum ben.
mesela sor bana kim oynuyor hayatta bilmem. illa yorum yapacaksam -ki gerekmez- 'şuradaki' diye tarif ederim. çok büyük ekranlı yerlerde maç izlemekten pek hoşlanmam haliyle. cızırtılı televizyon da olur, severim bak onu.

her şeye 'sarı kart bu ya' der ve kendimi çok iyi biliyormuş gibi gösteririm. göstermeye çalışırım. belki de göstermiyorumdur. neyse ya.
karşı takım bizimkine dokunsa bile 'oha oha!' der, bizimkiler abansa, hatta ezse geçse adamı 'çekil şurdan be salak oynatmıyo ya!' tepkimi veririm.

bir de elini kafana götürüp 'tühallahkahretmesinpenaltıya' tepkisini anında yani eş zamanlı, yani senkronize olarak verirsem bu iş tamam. bu kelimeyi eş anlamlarıyla yazdım ki o sırada beynin hayal eden tarafı o bahsettiğim el-kafa hareketini canlandırsın.

sonuç olarak ofsaytı biliyorum. ama anlatamam. zaten zor anladım kafam karışmasın şimdi.
görsel
(bkz: ofsaytı bilmeyen kız) ın yerini (bkz: merak ettiği için değil sırf ofsayt nedir diye sorduklarında cevap vermek için ofsaytın ne olduğunu öğrenmiş kız) almıştır.
--spoiler--
efendim!?
--spoiler--
çoğu normal kızdır.
ofsayt beni anlıyor mu ki ben ofsaytı anlayayım?
normal kızdır kızlar futbolla alakalı olmasın lütfen öyle çok daha güzelsiniz.
babasi yan hakem olabilir.