bugün

nedenini anlamadığım kadınlardır.bu tipler, yaptığınız her işe karışır.yöneticiyse işiniz gerçekten çok zordur.
kezban sekreter.
(bkz: regl)
Bizde bir abla var. Yemek yapıyor, çay servisine filan bakıyor. Ofiste 4-5 kişiyiz zaten.

Sürekli sinirli ve gergin değil aslında ablamız. Sürekli tedirgin ve ürkek. Çünkü biraz ağır işitiyor. Dediklerimizi bazen duyamıyor ve bağırmak zorunda kalıyoruz, bu seferde kızdığımızı düşünüp üzülüyor.

O yüzden ben hiç konuşmuyorum. Bir şey sorarsa evet-hayır cevaplarıyla diyalogu devam ettiriyorum.

Çok güzel yemek yapıyor bu arada. Ellerinden öpüyorum.
Ailesel veya çevresel veyahut kişisel, özel olan sorunları vardır, zor bir dönemden geçiyor dur, anlayışlı ve metanetli olmak lazım. Aksi yönde haksız yere sizin üstünüze geliyorsa sizinle bir problemi vardır ya sizi kıskanıyor dur yada size tahammül edemiyor dur. Başarınız arttıkça, sevmeyen ler çoğalacak dır.
yalnız onlar sevin onları.
genelde düzenli bir hayatı olmayan, piskolojisi bozuk kişilerdir. Bu nedenden dolayı da hergün relg oluyor da olabilirler. Kafamda deli sorular.
bi silkseler rahatlayacaklar da işte.
Genelde agresif, kısa boylu ve kompleksli olurlar.
insanı işten soğutabilecek kadınlardır. sinirimi bozuyorsun diyip hemen dövülerek içindeki mutsuzluk dışarı püskürtülmelidir.
Ofiste sürekli sınırlı ve gergin olan erkekle aynı markadır.

Her ikisinin de, ciddi sorunları vardır.
Kişilik, benlik, cinsellik...vs hepsi arızalı bu tayfada.
Umarım evlenmezler.
Hadi evlendiler, umarım çocuk yapmazlar.
Evrene bir arıza daha kazandırmazlar!
genelde saçlarını hem de sıkı toplar, büyük de küpe takarlar bu tür tipler.
Konuşmaları da hızlı ve ses tonları biraz yüksektir.
sert seks isteyen kadınlardır. sert seksten sonra pamuk gibi olurlar valla sinir stres kalmaz.
Amları delik olduğu için ya biri doldurursa diye gergindirler.
(bkz: hakkıyla orgazm olamama belirtileri)

abi kitap yaz diye bastırıyorlar direniyorum hala yazmayacam amk.