bugün

Son söylediğim cumleden ötürü belki olası ama yok yok. Poyraz karayeli düşünüyordur o şimdi.
aklından cıkmadıgımı bildiğim icin güzel histir. düşünüyomudur beni ? tebi len
Yok beee olum inanın yok öle birisi.
Düşünmüyordur . Boş yere iyimser olmayın .
Düşünmüyor boşuna kasilmayin.
genellikle yalnız olduğun zamanlarda daha çok akıllara gelen hadise, insanı çıkmaza sokan düşüncelerden bir tanesi.
Belki dusunuyordur, karamsar olmayin.

kesin memelerinizi dusunuyordur.
Öyle bir his ki o dağı taşı eriten
Öyle bir his ki o bağrımı delen
Öyle bir his ki o beni benden eden.
Şimdi bazı durumlar için evet bu mümkün. Yani birden birisi aklına gelir ardından ondan haber gelir gibi. Genel olarak düşünürsek ise bunu ayırt etmek zor yani ıqnuz yetmez kusura bakmayın. Bu kadar yüksek ıq nuz olsa zaten cevabını siz bulmuş olurdunuz.
Rüzgarlı bir göl kenarında otururken yamaç paraşütü ile meşgul olan kişileri gördüğümde yaşadığım histir. Çünkü ben onu düşünüyorum, gözleri yüzümde, kalbi ve düşüncesi benimleydi.
Mesela ünlü birini düşünüyorsunuz. onu medyadan görüyorsunuz ama o sizi bilmiyor. siz onu düşündüğünüzde o sizi nasıl düşünecek?
arayıp sorarım ben böyle bir his geldiğinde.

+alo
-efendim.
+beni mi düşüyosun?
-efendim.
+beni mi düşüyosun?
- aa manyak mı ne? sen kimsin ya hayvan herif.
+ x ben
- manyak mısın be salak.

%100 eminim şu konuşmadan sonra en az 1 hafta aklından çıkmıyorum.
Belki düşünüyordur, nereden biliyorsunuz amk.

Özlem, Umut, Umutsuzluk ve hırçınlık içeren histir.
karşılıklı aşık olmanın bünyeye verdiği deformasyondan kaynaklı durum.
Düşünseydi, düşünmek zorunda kalmazdın, konuşurdun, dürterdi, tekme atardı, mesaj atardı konuşurdun.

Düşünmediği için düşünüyorsun.

Yine zehirim.

(bkz: aristo mantığı)
psikoloji de buna bir şey deniyormuş ve evet o anlık düşünüyormuş. muş muş yani tam hakim değilim konuya.
Arkadaşlar kimse sizi düşünmüyor yyeni heriflerin yeni kadınların altında inliyorlar.

Siz de beni düşünüyor mu diye tavanı izleyin.
yok la ne düşünecek...seni düşünecek olsa terk etmezdi...terk ettiğin insanı neden düşüneceksin?
Evet ihihihi.
bir his olmaktan ziyade merak içeren bir arzudur.

birinin sizi düşünüp düşünmediğinden emin olamıyorsanız kesinlikle sizi düşünmüyordur. çünkü iki taraflı birbirini düşünme hemen temas getirir.

o his dediğiniz şey aklınızdaki kişinin sizi düşünmesini isteme arzunuzdur.

çok lanet bir duygudur... Adama işte böyle bilinçaltı talebini his zannettirir.
Düşünmüyor.
Arkadaşlar kesin bilgi yayalım.
O kim ki? Sevgilimse hayır. Çünkü ben onu düşünmüyorum *