bugün

dünyada nüfusu 50 milyonun üzerinde olup da hala resmi olarak corona vakası tespit edilmeyen sadece 2 ülke kalmış. demokratik kongo cumhuriyeti ve türkiye.

sevinsek mi üzülsek mi bilemedim amk.

bir bakıyorsun kimler kimlerle beraber.

görsel

Edit: olm harbi geri zekalılar arasında gibi hissediyorum kendimi. Lan ironi yaptık vatan haini ilan edildik amk. Siz ne mal adamlarsınız amk! Benim 10 yıldır ne mantıkla yazdığımı anlamadınız mı? Ülkenin aleyhine el ovuşturmakmış, hdp'ymiş, git al gelmiş. Sizin ben ironiden anlamayan, corona bulaşsa artacak iq'larınıza tüküreyim. Salak herifler.

(bkz: Uludağ sözlükte ironi yapmak)
kongo'da ulaşım sıkıntısı olduğu için yayılmıyor olabilir.
Bence tarhana çorbası bizi koruyor.
Bu durumun başka bi açıklaması olamaz.
git bi kosu wuhana kap getir madem.
o kadar mazlumun yanında olan ülkemizin aldigi dualarin tecellisidir.
tuvaletten sonra el yıkama alışkanlığına bağlayanlar var, o iş yanlış. yani biizm milleti tanımasam neyse. iran vakalrı geç bildirmiş, hiç önlem almamış bir ülke. giriş çıkışlar yakın zamanda kontrole alındı, kısıtlandı. türkiye'de korona vakasının görülmemesi mucize ki ben, mucizelere inanmam. ağır şekilde seyreden nezle vakalrının büyük kısmının korona olacağını düşünüyorum. elbette ülkemizde testler düzgün yapılmadığından bu düşüncem yanlış veya doğru olarak ispat edilememz.

çadır devleti olunca böyle oluyor.

https://www.uludagsozluk....ra-el-yıkama-alışkanlığı/
bu kadar da el ovuşturulmaz ülkenin aleyhine. resmen gelse de bok atsak diye pusuda bekliyorlar. isviçre ve norveçte de çıktı orayı da mı bizim partiler yönetiyor?
biz hala yok zannediyoz iyi mi?
Kazandık arkadaslar demokratik kongoda da ilk vakaya rastlanmiş.

Yehuu.
Kupayı kazanmışız. Hayırlı olsun. Allah bize uğratmasın.