bugün

tam bir yavşaklık durumudur.nutella kadar abartılan, bu kadar övgüler düzülen ve bir o kadar da yavşakça bir ürün daha görmedim.nutellayı öven kişilerin %93.8532 si sırf nutellayı övmek güzel olduğu için övüyor.1 kaşık nutellaya 10 entry giriyor.bir de kavanozu bitmeden rahat edemiyorumcular var.al o kavanozu ye hepsini sonra da niye şeker hastasıyım niye kilo aldım,niye dişlerim çürük.hadi lan ordan.geri kalan %6.1468 lik gerçekten seven kısıma birşey dediğim yok.ama çakma nutellacılar inşallah hepiniz günün birinde merdiven çıkarken ya da yolda bir grupla yürürken hep arkadaşlarınıza yetişmeye çalışırsınız.
"nutella guzeldir de o kadar da abartmayin lan kusarim. " diyen adamin sozleri.

destegim sonsuz.
diş doktoruyla başı dertte olan bir yazarın yapabileceği eylemdir.
nutellanın uludağ' ın kutsalı bir fetiş olduğundan habersiz bir imansız söylemi.

sonu sözlükten afaroza kadar gidebilecek tehlikeli bir söylem.

nutellacıbaşı zall efendi bundan hiç hoşlanmayacaktır.
methiyeler üzerine denediğim her nutella kavanozunda bitirmeden rahat edemedim, bu doğru ancak; bu kişisel yemek yeme stilimin parçasıydı ve "ne farkı var?" diye diye kavanozun dibini buldum her seferinde. sonuç ve tanım olarak; benim de destekçisi olduğum bir boykottur. anlamaya anlamaya yediğim ve boşuna aldığım her kalori için bir eksi basacağım bu sahte nutellacılara.
Biz de nutellayı seviyoruz ama suyunu çıkarmıyoruz diyen yazarın intikamı.
Nutellanın da ağırlığı var tabi.
(bkz: demek artık hayatının bir amacı var)
(bkz: nutella iyi de çevresi kötü)
seri eksi verenler derneğindendir.fakat katılmamak elde değil.tamam ben de severim nutellayı fakat en sevdiğim de o değil.en sevdiğim o olsaydı övermiydim bilmiyorum çok kararsızım sözlük.