bugün

"yine dibini gördük kavanozun amk"
"of cimbom yine şampiyon olamadı amk"
"hiç duygusall değilim ben amk"
"evlenmek istemiyooorum"
"benim bedenim benim kararım amk"

triplerindeki kızdır bu..

Marjinal olma çabaları güden, iç güdülerine ters işler yapandır aynı zamanda. Yahu sen kadınsın, dişisin! Senin fıtratında "kibarlık, naziklik" var neden kendini kasıyorsun?

2 kaşık nutella yiyip kavanozu bitirdim ayağına yatma hiç, sırf kilo alıcam diye kendini aç bıraktığın ağzından gelen kokudan belli.

Bir de şunlar var;

" uff kız tribi amk kızlarla anlaşamıyorum. Hepsi kıskanç ve mal, sıkıcılar ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum "

arkadasım orda bi dur, hemcinsini kıskanan sensin bence. Erkeklerle iyi anlaşıyormuş anca pes oynarsın onlarla. Nerde 4-5 kız toplaşıp sabaha kadar çekirdek çitleyip dedikodu yapmanın zevki nerde kısır partisi verip domatesleri harf şeklinde doğramak, küçük salatalığı gösterip eski sevgiliyle dalga geçmenin keyfi hani nerde? Sen bunları erkeklerle nasıl yapıyosun?

Hiç marjinal değilsin kasma biraz kendin ol en azından samimi olursun.
benden uzak dursun kızdır. çünkü içinden geldiği gibi davranmaz. reklam kokan hareketler yapan kızlardır bunlar.
Ağzına kürekle vurulası kızdır .
taraftarsız oynanan maçların gülüdür, bülbülüdür...
yapmacık kız.
Bazıları tarafından saptırılan, farklı görünen kız tipleridir.
Öncelikle her kadının içinde naziklik, narinlik duygusu vardır. Fakat içinde yaşayıp büyüdüğü ortam bu tarz kızlarımızın yaşayışlarını olumlu olumsuz etkilemiştir. Hayatlarını özgürlük adı altında 'kafalarına göre takılma' felsefesiyle idame ettirmişlerdir. Her ne kadar kabul etmeseler de içlerindeki duygusal, naif şahsı ortaya çıkaracak insanları beklemektedirler. Kendileri gibi insanlar etrafında olduğu sürece bu hiç gerçekleşmeyecektir. Bazı erkeklerin abartması, bokunu çıkarması da bu durumlarda yanlıştır. Bir bayan da futbol izleyebilir, playstation oynayabilir, küfredebilir, burnunu karıştırabilir, kakasını yapabilir nihayetinde. Benim gözümde reklam yapanlar ve psikolojik sorunları olan dengesiz kızlar dışındakiler içinde kötülük olmayan, kendilerini istedikleri gibi ifade edebilen, tabiri caizse hayatı sallamayan kızlardır.
muhtemelen kıllıdır.
http://inciswf.com/s%C3%B6nmezturkkizi.swf
depresif hallere bürünmüş, yüzündeki ergenlik sivilceleri henüz silinmemiş, jonny depp gözlüğü takan, erkeklerin yalnızca azgınlık dönemlerinde seksi bulduğu entresan kişiliğe sahip, tövbe estağfurullah gerizekalı kızdır.
davranışlarının hiç kimseyi bağlamadığı kızdır.
evlenilmesi gereken kızdır. fakat nutellayı azaltmazsa sivilce çıkar poposunda bilmelidir.
en son geçtiğimiz hafta sonu kilerde 50 milyonluk alışverişe nutella 2 milyon kuyruğunda görüldü...
Nutella yiye yiye poposunun kocaman olma ıhtimali yüksektir.
sadece maç olduğu zamanlarda takım tutan kızlardan biridir. amacı çevrede iyi bir imaj oluşturmadır. becerenler de olabilir. sıvayanlarda olabilir.
candır can..
marjinal olduğunu sanan ancak özentiden başka bir şey olmayan kızdır. tamam, sadece erkekler maç izlemez kadınlar da izleyebilir. ancak küfür etme konusunda tamamen erkek gibi davranan bir kezban olduğu şüphe götürmüyor.