bugün

asma bayrakları...
Şu adamdan bi tek ben mi tiksiniyorum aq. Başarısı nedir? iki gram eti zengine kitleyerek zengin oldu diye mi bu kadar büyük şahsiyet aq.
büyük şahsiyet olduğu için değil maymunlukları sayesinde popüler kültürün parçası olmuş faydasız kuruluş.

milletin taşak konusu işte.

(bkz: tanrılar balon istiyor)
Nusr-et bey diyeceksiniz .

Edit imla
kendi reklamını iyi yapıp dünyaya açılmış insandır.

edit: para, zeka ve yeteneğin birleştiği zaman insanın neler yapabileceğinin kanıtıdır.
adam bu dünyada ki en mantıklı işi yapıyor işte zengini sikiyor kendini zengin gibi zanneden tipleride bi ayrı sikiyor et falan hikaye ahahahahaha.
https://www.youtube.com/watch?v=eJihVOBV-AQ
Üç kişi danaya giricez daha ucuz karşiim.
görsel
(bkz: nusret)
Hareketleri çok ciddiye alınan bir vatandaş. Adam kendince gayet takılıyor. Neden bu kadar ciddiye alıp takılıyor insanlar anlamış değilim. Et pişirme konusunda gerçekten yetenekli.
egosu boyunu aşmış bok gibi parası olan kasaplarin ''vay anani sikeyim adam kasapliktan nerelere gelmiş '' dediği bir vip kul.
fena para kırıyor.
Gerizekalı turnusolü.
Ayda en az 3 4 kere o kaslı elleriyle dövdüğü etleri löp löp gömerim.

Kadınlar hakkında çok söz ediyor. Adamda 2 kilo et varmış.

O da yumuşak haldeyken.
Adam en azından çalışıyor aga. Göt gezdirmiyor.
bu adam ünlü olmadan öncede böyle pozlar veriyordu, biraz mizahta var işin içinde.
Videolarını açken izlemeyin.
Mekanın başlığı ta 2012de açılmış yani adam damdan düşer gibi bu günlere gelmemiş belli ki. çalmıyor çırpmıyor bir şekilde de kendi şahsının üzerinden işinin reklamını yapıyor. Bunu yaparkende genel ahlaka aykırı bir davranışını görmedim ben. Lütfen bir zahmet kimsenin götü kıskançlıktan yanmasın. Çalışın uğraşın sizinde olsun.
Ya şu keko hakkında amma cene yaptınız arkadaş ya!
Avrupa Yakası dizisindeki "Şesu" karakterine acayip benzettiğim kişi.
Dana bonfile yemistim bir defa ama sanırım kutup ayısından yapmışlar yoksa o fiyat çok zor.
Neden eleştirildiğini anlamadığım mekan ve sahibi.

Video ve fotoğraflarını izlerken gayet eğleniyorum.
kesin bir şey var çok iyi reklam yapıyor.
reklamın iyisi kötüsü olmaz. adam fiyatlarını bile reklam malzemesi yapabiliyor.

kuzu videosu da kendine göre müşteri çekiyor işte.
para babası.