Milli formayla, sorumluluk alması için zamana ihtiyacı olan futbolcu.
barcelonayım. ilk önce bunu belirteyim. fakat nuri'nin real'e gitmesini isterim. çünkü jose mourinho, ona, istediği güveni aşılayabilecek tek hocadır.
çok başarılı bir futbolcudur geleceği çok parlaktır başarılarının devam etmesi dileği ile.
Real Madride gittiği takdirde Mesut Özile iyi bir ders verecek olan evlat..
adı real madrid ile anılan, önümüzdeki dönemlerde türk milli takımını sırtlayacak olan futbolcu.
10 milyon euro karşılığında real madrid transferi gerçekleşmiş olan futbolcu. resmi açıklama pazartesi günü yapılacakmış. yolu açık olsun. ben manchester united'a gitmesini isterdim ama umarım çok çok başarılı olur. çünkü bunu fazlasıyla hak ediyor.
real madrid'de başarılı olması yüksek ihtimal olan türk milli takımı futbolcusu.
mesut özil ve nuri şahin real madridin orta sahasında oynayacaklar ama ikiside almanyada futbol oynadı keşke arda da almanya da yetişseydi de onu da man u veya barcaleno gibi takımlarda görebilseydik.
türk milli takımı'nı seçerek de real madrid'e gidilebileceğini gösteren futbolcu. helal olsun.
real madrid e transferini duyunca çok sevindiğim futbolcu.

podolski ye yaptığı ibretlik ayardan sonra mesut a yaptığı bu kapak unutulmayacaktır asla.

ama gönül isterdi ki nuri yi barça da izleyelim. xavi yle birlikte rakibi pas manyağı yapsınlar. ama olmadı...
anlaşılması gereken şey nuri dortmund'u şampiyon yaparak real'e gidiyor, türk milli takımı oyuncusu olarak reale gidiyor, türkçe konuşarak ben türküm diyerek reale gidiyor açıkçası ben çok mutlu ve umutluyum umarım başarılarına devam eder.

artık şu mesut geyiğide bitsin. artık rahatlıkla bizim evladımız kardeşimiz diyebilceğimiz biride real madrid te sakin olmak onu desteklemek lazım.

edit: ayrıca şu adamı milli takımda göt gibi yerlerde oynatanların götüne koymak lazım.
real madrid de oynamaya haketmiş türk futbolcu.
(bkz: ne mutlu türk üm diyene)
barcelona'lı olmama rağmen real madrid'e gitmesine deli gibi sevindiğim yetenek. mesut'a da en güzelinden bir ayar vermiştir böylece. demek ki önemli olan hangi takımı seçtiğin değil seçtiğin takımlarda ne kadar parladığınmış değil mi mesut? umarım real madrid'de çok başarılı olur kendisi.*
aslan parçası. * *
real madrid de oynayacak ilk türk futbolcu. *
Real Madrid'e transferi gerçekleşen, genç milli.. Ay yıldızlı formamızı başarıyla terlettiği gibi Madrid formasını da başarıyla sırtında taşıyacaktır dediğim futbolcu..
kendisi real madrid transferiyle türk futbol severlerine müthiş bir hediye vermiştir zira mesut her küfrettiğinde orgazm olan "spor severler"* var. eğer kendisi de kaçan gollerden sonra küfür ederse oh ne güzel paylaşacak videolar "oh be işte türk"* dedirtecek görüntüler ortaya çıkar.
real madrid'e transfer olduktan sonra, bazılarının kafasında ki ezilmişlikten ziyade daha çok tembelliğe en güzel cevabı veren futbolcudur. ne diyor türkiye liginde oynayan futbolcularımız işte ''türk pasaportumuz olduğu için yapamıyoruz, yok efendim biz brezilyalı olsaydık o zaman görürdünüz, mesut alman milli takımını seçmekle en iyisini yaptı yoksa türk milli takımını seçeydi nası gidecekti REAL MADRiD'e. '' ahanda böyle gidecekti a ibine. demek ki neymiş türk te olsan aslan gibi (bazıları beğenmeselerde) türk milli takımında oynasan, çalışırsan real madrid'te de oynarsın barcelona'da da, hamit gibi bayern munich'te de.

not: bu sözlerimde mesut'a en ufak bir sitemim yok. sitemim, genç yaşlarında a takımı çıkıp biraz parladıktan sonra, ''biz real madrid'te oynarız barcelona'da oynarız ama türküz ya biz ondan almıyolar, yoksa süperiz biz yanlış anlamayın'' tarzı takılan türkiye süper liginde top koşturan mandalaradır sözüm.
sözüm, bugün real madrid'te iki türk milli takımı oyuncusu olabilme ihtimalinden mütevellit, eğer bizim federasyonumuz ve dönemin teknik hocası fatih terim aurellio'yu milli takıma dahil etmek için gösterdikleri çabayı mesut için gösterseydi bugün dünyanın zirveleri arasında iki türk milli takımı oyuncusu olacaktı. ondandır bu sitemim a dostlar.
yıllarca beşiktaşlı deli ibrahime '' birde kafasını kaldırsa real madridde oynar '' dedik. ibrahim kafasını kaldıramadı ama bir türk futbolcu real madrid e transfer oldu. tanım : resmi bir bilgim olmamasına rağmen real madrid e transfer olduğunu yazdığım türk futbolcu.
not : sözlük bak sana güveniyorum beni yanıltma ha! hakkat nuri real e gitti mi yahu!
o artık real madrid futbolcusu.

http://www.ntvspor.net/ha...40294/gozler-nuri-sahinde

başarılar umarız en büyüklerden biri olursun artık seni milli takımda oynatmama gibi bir lüksleri olmıcak bunun için bile mutluyum.
şuan itibariyle real madrid ile sözleşme imzalayan, gurur duydugum türk futbolcudur.
real'de oyanaycak ilk has türktür. daha evvel baliç ve mesut oynamıştı ama bu kardeşimiz en kralıdır.
beni resmen sevinçten ağlayacak kadar mutlu etmiş futbolcumuz. artık 'gerçekten' bizden biri real madrid forması giyecek. bize bu gururu yaşattığın için çok teşekkürler nuri. inanıyoruz ki daha büyük gururlar da yaşatacaksın.
helal olsun inşallah çok başarılı olursun.
demek ki türk milli takımında oynayınca da alıyolarmış.