bugün

(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değil!)
ayrı olarak tutulması normaldir.eğer askerlerimizin olduğu alanlara adımını atarsa en fazla 3 dakika içerisinde atomlarına ayrıştırılır.bu sebeple yan gelip yatması garipsenmemelidir.
(bkz: yan mi canin sagolsun)
(bkz: serbest cagrisim)
tam bir askeriye mantığıdır. ne kadar emirlere uyarsan uy, ne kadar çalışırsan çalış, ödül olarak diğerlerinin yapmadığı tüm işler sana yıkılır.

bari mıntıka temizliği yapsın lan.

konuyla alakalı buyrun burdan yakın;

--spoiler--
bir odaya ütü masası, tepeleme giysi, bir ütü, bir yatak ve güzel bir kadın konmuş.

türk,ingiliz ve fransıza denmiş ki :
Bu oda ve oda içinde yaptıklarınıza bakarak sizin ve ülkenizin kulturu hakkında bilgi sahibi olacağız.

Önce ingiliz girmiş. belli bir süre sonra heyet dalmış arkasından odaya. bir bakmışlar ki kadın yatakta oturuyor ingiliz utu yapıyor.

- ne yapıyorsun bize anlat demişler.

ingiliz;

- bizde aslolan asalettir. erkek varken bayana utu yaptırılmaz. onun için ben utuluyorum, O oturuyor demiş.

peşinden odaya fransız girmiş. bir sure sonra heyet. bir bakmışlar camasırlar dağılmış, fransız yatakta bayanla oynaşıyor.

- ne yapıyorsun bize anlat demişler.

fransız:

- bizde aslolan aşktır. aşk varken iş yapılmaz demiş.

odaya bizim ki girmiş. bir sure sonra heyet

bir bakmışlar kadıncağız ayakta ütü yapıyor ve kan ter içinde. bizim ki arkasında çalışıyor.

heyettekiler hemen koşmuş "sen ne yapıyorsun" diye.

bizimki gayet sakin;

- e bizde çalışanı sikerler.
--spoiler--
tan gelip yatmaması gereken en önemli şahsiyetsiz şahsiyettir. YAtmak isterse dikenli bi yatakta ya da b.ktan bi yerde yatırılmalıdır. Boş vakitlerinde de vatana ihanet edenlere neler olduğu ile ilgili ne kaynak varsa okutulmalıdır. Ve bol bol Irak halkının vatanlarına ihaneti sonucunda yaşadıkları zulm beynine sokulmalıdır.
eğitim alanında bol bol istikamet verilerek yatmaması sağlanabilir.* *
(bkz: istikamet)