bugün

gecelerden bir gece uyku kaçması derdinden muzdarip bünyeme uyku getirmesi için kanallar arasından gezerken rastgeldiğim moda yarışmasının jürisi. zaten enteresan bir açılış jeneriği olan bu programın en enteresanı hiphop yapan bir başka jürsinin ardından, kendi sesinden "ooo ooo oooooğğğğğ" gibi mırıldanmalara sahip fon müziği eşliğinde arkada dans eden elemanların olduğu ve bu sırada küçük çaplı bir maytap gösterisiyle podyumda yürürken "ay ne iyi yaptınız sanki roma'yı yaktınız" gibi akıllara durgunluk veren bir cümleyle olaya dalmış, yarılarak yataktan düşmeme sebep olmuştur kendisi. şimdi bu açılış jeneriğini hazırlayan adamı yeriyor mu övüyor mu belli değil. ayrıca miss pig'e benzerliğiyle de dikkat çekmektedir. ayrıca ivana sert de piayno çalıyor jenerikte. neyin kafasındalarsa ben de istiyorum arkadaş o kafadan.
böyle yemek yemiş yemiş bi şekerleme yapmak yerine televizyona çıkmış olduğu görülen kadın.
baygın, süzgün.
kendisini hiç ayakta görmedim. jüri olduğu yarışmada okadar eleştiriyor fakat altına ne giydiğini kimse bilmiyor...
''sen bu kıyafetle ancak supermarkete gidersin.'' cümlesinin sahibi.
"ay ne mühim birşey yaptınız, sanki romayı yaktınız" sözü dilime dolanmış kişi.

sempatik.
Aslen arap kökenli modacımsı. Ama çok komiktir, ojeleri de kendisine çok yakışmaktadır. Ama sadece ojeleri.
balon terzi olarak tanınır.
kafası her daim güzeldir.
Sürekli ay bayılaaaaaağğğğğcaaaaam diyerek inleyen modacıdır.
kendi sözü kesildiği takdirde kıyametleri koparan ama saniyede bir milletin sözünü kesen itici bir modacıdır. Program sonlarında çıkan müzikle başlayan saçma sapan hareketleri ile izleyiciyi televizyonu kırıp atma noktasına getirir.
siirtli olduğunu her program söyleyen şarkıcıdır. ayrıca, eline mikrofon verildiği an şarkı okur.
televizyonda gördüğümde beni vampir görmüşe çeviren kadın. onu ve öykü serter'i gördüğüm yerde üzerlerine kutsal suya batırılmış haç ve sarımsakla yürüyesim geliyor o derece.
(bkz: televizyonda saçmalayan kişi yerine utanmak)
(bkz: miss piggy) katıksız şekilde.
malımsıdır. suratta meymenet giydiğinde zevk yoktur.
Hareketleri çok yapmacık duran modaci. Yahu etrafında "nur yapma böyle şeyler çok komik duruyorsun" diyen kimse yok mu ?
insanları juri üyesi olarak aşağılayan modacı, geçenlerde pembe saçlı bir kıza hande yener boyatabilir o ünlü ama sen neyine güvendin de saçlarını boyadın demiş bana ünlü olmayanlar ölsün mü ne yani tepkisini verdirmiş insandır. Her daim baygın bakmayı nasıl başarabildiğini anlayamadığım şahsiyettir.
ne şımarık kadın o öyle. baygın bakışlar, dudak büzmeler, eller, kollar..
antipatik bir programın antipatik jürisinin en antipatik üyesi.

(bkz: antipatik)
jüri üyesi olduğu programda ağlaması gereken bir yerde tüm kameralar onu çekerken ağlayamamış, bunun yerine tahmin edebileceğiniz o garip hareketlerini sergilemiştir. "ooo adnan" deyip bayılacak gibi zaar. antipatik.
bugün ne giysem de güzelim kızları beğenmiyor ama aynaya bir baksa kendisini kim beğenir?
kendisine aşığım.. biraz zayıf olsaydı kucaklar kaçırırdım.. bu haliyle taşıyamam..
gözlerini devire devire baktığını her gördüğümde suratının ortasına bir tane çakmak istediğim modacıdır.
(bkz: nuh gönültaş)
sanki dünyalar güzeli !

(bkz: hele sufata bak)
ilgi ve aşk ile sevilmesi gereken kadın.. çok tatlı lan.
dünyanın en rahat insanlarından biridir.