bugün

anne olacağı haberi geldi şimdi kulağıma bi garip oldum. erkeğim ben anlamam öyle duygusal yazılardan falan. ama zaten güzellikten bakılmayan yüzüne ayrı bi güzellik oturdu son günlerde.

kızı olsa da anasına benzese. *

her şeyin en iyisini bünyesinde barındırdığı gibi anneliğin de en iyisini yapacağından şüphe etmediğim yılların dostu. sözlüğe 2 adet değer kazandırıp gitmiş kadın. keşke yazsa yine keşke.
nickini sol frame'de görünce bana maziyi hatırlatmış yazar. 2007 yılları sanırım. kendisi ile ekşi sözlük'ten tanışmıştık. evleneceği sıra sırf düğününe gitmemek için askere gitmiştim. hatta benim doğum günüme yakın bir zamanda düğün yapacağını söyleyince * ayrı bir sevinmiştim..

oha lan, anne oluyor ? zupzup bu olaya sevinmez mi ? sevinir tabi ki. hayırlı bir evlat nasip etsin o evladı yaradan.. selam olsun eski dosta : )
bebeğini hiç tanımadan kaybeden dost! :(

not: lan öküz müsün? kadın 3 aylıkken bebeğini kaybetti karnında bunun neyini eksiledin?
sözlükte tanıdığım en sağlam hatun yazar(dı). yeniden yazmasını isteyeyim diye nickaltına girdim, bir de ne göreyim. bebeğini kaybetmiş... üzüldüm be dostum... bunları okumayacak olsan da yazayım ben. dikkat et kendine..
doğumuna 1 ay kalmış badi.

ortalarda penguen gibi takılıyor bu ara.
(#3497570) nolu entrysi ile güldürmüş yazar.
(#2515967) entryde hep burda olacam demiş ama 3 yıldır uğradığı yok. keşke dönse geri. ulu'nun iyi yazarlarını koruması ve gidenleri de bir şekilde geri getirmesi lazım. buralar hep liseli doldu.
ekşi'de de nukleerella nickli bir yazar var. aynı kişi mi acaba. birbirlerine çok benziyorlar o da sağlam yazıyor.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=20569692
aylar sonra uludag sözlük entry grevimin bitmesini nik altına yazarak yapayım dedim.

dünya üzerindeki en tatlı en güzel annelerden bu kadın.

hele her sabah işe gelip, dünya güzeli oğlu Aden'in yaptıklarını anlatması yok mu? insanın biran önce evlenip çoluk çocuğa karışası geliyor. bulsana bi tane bana diyorum yok bedrettin'im sen bekar takıl diyor. sonra ordan burdan açılıyor laf; yazsana diyorum yine eskisi gibi. kim kaldı ki anlayacak, ulu'nun ulu olduğu zamanlar bitti artık diyor.

haklısın diyor, susup kalıyorum.
iyi bir yazar.